Loading...

Матеріали і комплектуючі для металопластикових вікон

З чого вікна?

Віконні бренди в Бюро

На цій сторінці ви зможете ознайомитись детальніше з матеріалами і брендами, які застосовуються при створенні металопластикових вікон від нашої компанії. Адже будь-яке пластикове вікно - це цілий набір різних комплектуючих: рама, склопакет, фурнітура, ручки та інше. Ознайомтеся з брендами докладніше і дізнайтеся з чого зроблені наші вікна.
mar

Віконні склопакети

Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючий склопакет з напиленням іонів срібла затримує тепло в приміщенні. У будинку стає тепліше і ви економите на опаленні.

 

Дізнатися більше

Сонцезахисні склопакети

Склопакет із захистом від сонця перешкоджає нагріванню приміщення від інфрачервоного випромінювання. Також можна вибрати ступінь і колір тонування, дзеркальність.

Дізнатися більше

Шумоподавляючі склопакети

Склопакет з придушенням шуму здатний усунути набридаючий звуковий фон від автостради або багатолюдній вулиці. Ефект досягається за рахунок товщини СП.

 

Дізнатися більше

Мультифункціональні склопакети

Склопакет, вирішуючий відразу кілька завдань: збереження тепла, перешкоджання нагрівання від сонця і звукоізоляція. Варіант для тих, хто хоче все і відразу.

 

Дізнатися більше

Задати питання щодо склопакетів

Комплектуючі для вікон ПВХ

Компанія «Перше Віконне Бюро» працює з виключно перевіреними виробниками, тому вам не варто турбуватися про надійність того чи іншого продукту. Відомі світові та вітчизняні торгові марки не раз доводили своїм шанувальникам вигоди використання їх продукції. Як і «Перше Віконне Бюро», вони націлені на тривалу співпрацю, взаємовигідні продажі профілів, фурнітури, склопакетів.

Завдяки нашим партнерам-виробникам, покупець з практично будь-якими матеріальними можливостями і смаками може підібрати оптимальні комплектуючі для готових металопластикових та алюмінієвих конструкцій.

Наші партнери та комплектуючі їх виробництва

Брендові матеріали і комплектуючі для виробництва вікон - це не тільки популярність торгової марки на ринку, але і гарантія того, що компанії довіряє велика кількість покупців. Давайте розглянемо, які підприємства є нашими партнерами і що конкретно вони виробляють:

  • Азбука Вікон. Фабрика виробляє готові металопластикові конструкції з профільних систем Rehau. Потужності розташовані в місті Дніпро.
  • GoodWin.Харьковскій виробник готових вікон і дверей з металопластикових профілів Veka. Клас конструкцій має товщину зовнішніх стінок в 3 мм, що відповідає класу А.
  • Міропласт. Виробник профілю WDS, а також недорогих систем для неопалюваних об'єктів Olimpia.
  • SWS. Виробник "холодних" розсувних металопластикових систем, що розташовується в місті Одеса. ;
  • Rehau Gruppe. Німецький виробник однойменних лінійок профільних систем. Виготовляють також сантехніку, деталі до авто, літаків і багато іншого.
  • Veka AG. Відоме виробництво профілів класу А Veka з Німеччини. Відрізняється прекрасними показниками енергоефективності.
  • Glastrosch. Виробник склопакетів з десятками заводів, розташованих по всій Європі. Головний офіс знаходиться в Швейцарії.
  • Axor Industry. Фабрика повного циклу з виробництва фурнітури для металопластикових вікон і дверей. Знаходиться в Дніпрі.
  • Maco (Mayer & Co Beschläge GmbH). Австрійська компанія, що спеціалізується на виробництві відпорно-запірних механізмів різної складності для пластикових і алюмінієвих профілів.
  • Siegenia Gruppe. Завод-виробник фурнітури для всіх типів відкривних конструкцій. Потужності розташовані в місті Зіген, Німеччина.

Можете бути впевнені, що при замовленні виробів у нас, фахівці «Першого Віконного Бюро» спроектують для вас оптимальний варіант металопластикових вікон, дверей і розсувних систем. Залишайте заявку і ми негайно на неї відповімо!

Залишити заявку
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }