Loading...
Швейцарська якість скла для вікон

Склопакети Glaströsch

Історія Glaströsch

Компанія Glaströsch займається виробництвом скла з 1905 року і налічує у своєму складі понад 60 виробничих підприємств, які знаходяться в Швейцарії, Польщі, Франції, Молдові, Німеччині та Україні. Штат співробітників складає більше 4600 чоловік. Тисячі об'єктів по всьому світу укомплектовані склопакетами саме цієї торгової марки.

Вибираючи Glaströsch, ви отримають ультрасучасні склопакети у вікнах, які збережуть максимум тепла в будинку взимку і збережуть прохолоду в літню спеку. Високий рівень виробництва і перевірка якості забезпечують виключення браку і відмінну якість. Традиції виготовлення скла передаються в компанії вже протягом чотирьох поколінь власників - родини Trösch.

Контроль якості
На виробництвах Glaströsch в Україні з 2010 року успішно працює система контролю якості на всіх етапах виробництва.
Широкі можливості
Виготовлення різних видів склопакетів Glaströsch: енергозберігаючі, сонцезахисні, багатофункціональні і шумоподавляючі. Характеристики та габарити можуть бути самими різними.
Сертифікація продукції
Скло Glaströsch SilverStar відзначено сертифікатом європейського інституту віконних технологій ift Rosenheim.
Надійні гарантії
Гарантія на будь-який енергопакет Glaströsch від Першого Віконного Бюро становить 5 років. Закріплюється в договорі при замовленні вікон.

Glaströsch з енергозбереженням

Glaströsch En2Plus 24 mm

Glaströsch En2Plus 24 mm

Енергозберігаюче покриття зможе заощадити вам гроші на опаленні приміщення взимку. У процентному співвідношенні - до 35% витрат, а це значить що склопакет окупить свою вартість за 1-2 сезони. Важливим є і той факт, що енергозберігаючий склопакет менше пропускає сонячне світло, приміщення влітку нагрівається на 13% повільніше.

Прорахувати ціну
Glaströsch En2Plus 32 mm

Glaströsch En2Plus 32 mm

Склопакет Glaströsch En2plus 32мм має ті ж теплоізоляційні характеристики, що й кам'яна кладка товщиною 300 мм з 100 мм ізоляції. Якщо ж говорити про звукоізоляції - порівнювати можна зі стіною із силікатної цегли з товщиною 120 мм. Такі склопакети відмінно зберігають тепло взимку і не дають приміщенню швидко нагріватися влітку.

Ппрорахувати ціну
Glaströsch Comfort 24 mm

Glaströsch Comfort 24 mm

Не дивлячись на те, що склопакет Comfort є однокамерним, він має високий коефіцієнт опору теплопередачі завдяки спеціальному покриттю Silverstar Zero. Важливим моментом є те, що він комбінується з іншими видами стекол для забезпечення додаткової функціональності: захисту від сонця, звукоізоляції і безпеки. Відповідає ДБН В.2.6-31:2006

Прорахувати ціну
Glaströsch Super 40 mm

Glaströsch Super 40 mm

Розширений двокамерний склопакет з двома енергозберігаючими покриттями, застосуємо для теплоізоляції високого рівня. Поєднується з іншими стеклами для розширення функціональності. Рекомендуємо для будинків і котеджів з пасивним опаленням.

Прорахувати ціну
Glaströsch Super Comfort 44 mm

Glaströsch Super Comfort 44 mm

Забезпечує максимальну економію на опаленні і кондиціонуванні, будучи найтеплішим склопакетом в нашому асортименті. Якщо порівнювати його властивості зі стіною, товщиною в 2 цегли, то Super Comfort виявляється на 40% тепліше. Звукоізоляція, в свою чергу, може зрівнятися зі стіною із силікатної цегли, товщиною 12 см.

Прорахувати ціну

Glaströsch із захистом від сонця

Glaströsch SunStop Neutral 50 T

Glaströsch SunStop Neutral 50 T

Природна передача кольору і максимальна прозорість - головна візитна картка склопакетів Neutral. Із зовнішнього боку присутній невеликий ефект відображення. Підходить для приміщень із середніми вимогами до солнцезахисту

Прорахувати ціну
Glaströsch SunStop Blau 50 T

Glaströsch SunStop Blau 50 T

Ці сонцезахисні склопакети мають блакитний відтінок і комбінуються з енергозберігаючим склом. Підходить для оформлення фасадів в приємному голубому відтінку. Ефект спотворення зображення відсутній.

Прорахувати ціну
Glaströsch SunStop Blau 30 T

Glaströsch SunStop Blau 30 T

Має практично такий же візуальний вигляд, що і Blau 50 T, але більш насичений колір з зовнішнього боку. Пропускає менше енергії і світла в приміщення. Підходить для скління приміщень з високими вимогами до солнцезахисту.

Прорахувати ціну
Glaströsch Sunstop Silber 20 T

Glaströsch Sunstop Silber 20 T

Має максимальні показники сонцезахисту і зовнішній відображає ефект в сріблястому кольорі. Відмінні показники передачі кольору. Ви бачите з вікна всіх - вас не бачить ніхто.

Прорахувати ціну

Glaströsch мультифункціональний

Glaströsch Selekt

Glaströsch Selekt

Склопакет ідеально підходить для об'єктів, де поєднуються вимоги як до солнцезахисту, так і до енергозбереження: новобудови, об'єкти з великою площею скління, зимові сади. Комплектація склопакетів може бути різною, залежно від ваших вимог.

Прорахувати ціну
Glaströsch Combi Neutral

Glaströsch Combi Neutral

Склопакети мають високу прозорість і легкий ефект відображення із зовнішнього боку конструкцій. Підходить для об'єктів з невисокими вимогами до захисту від сонця і високими вимогами до енергозбереження.

Прорахувати ціну
Glaströsch Combi Silber

Glaströsch Combi Silber

Дзеркальний відтінок склопакетів Combi Silber здатний прикрасити будь-який фасад. Підходить для об'єктного будівництва зі середніми вимогами до солнцезахисту.

Прорахувати ціну

Захисне скло Glaströsch Triplex

Багатошарове скло Триплекс дозволяє забезпечити безпеку і запобігає потраплянню в приміщення ультрафіолетового випромінювання. Як показано на відео, скло не розбивається на шматки і не може травмувати вас або оточуючих. Зловмисникам доведеться довго його вибивати, а час грає не на них. Рекомендуємо даний склопакет для спортивних залів, заміських будинків, і будь-яких приміщень де є ризик вибивання склопакета. У сукупності з противовзломною віконною і дверною фурнітурою Safe захистить вас від нежданих гостей.

Прорахувати Triplex

Glaströsch: найчастіші запитання

Які види склопакетів Glaströsch ви виготовляєте?

У Першому Віконному Бюро ви можете індивідуально замовити склопакети Glaströsch із захистом від сонця, з шумоподавленням, протиударні склопакети, багатофункціональні і енергозберігаючі.

Скільки коштує склопакет Glaströsch?

Ціна на склопакет Glaströsch в Першому Віконному Бюро починається від 890 грн/м².

Вартість будь-якого склопакета можна прорахувати на цій сторінці.

Яка гарантія на продукцію Glaströsch?

Гарантія на всі склопакети Glaströsch становить 5 років.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }