Loading...
Австрійські стандарти роботи вікон і дверей

Фурнітура MACO

MACO: фурнітура для вікон і дверей

MACO (Mayer & Co Beschläge GmbH) - австрійський сімейне підприємство з виробництва відпорно-запірних механізмів, комплектуючих для віконних і дверних систем, засноване в 1947 році Лоренцом Майєром. Продукція бренду на сьогоднішній день поставляється в кожну європейську країну і країни СНД, де користуэться великим попитом.

Головні напрямки MACO - виготовлення віконних, дверних механізмів відкривання, а також сучасні системи управління для розсувних систем Hautau.

Перше Віконне Бюро комплектує свої металопластикові вікна, двері і розсувні системи фурнітурою Maco протягом багатьох років. Замовити конструкції можна у наших менеджерів.

Європейські традиції виробництва
Фурнітура MACO проводиться в Австрії на власних потужностях з середини XX століття. Компанія протягом десятків років управляється однією сім'єю, зберігаючи важливі традиції виробництва і розвиваючи нові напрямки, товарні групи і ринки збуту.
Підтверджена якість
Безперебійна робота фурнітури MACO може тривати протягом багатьох років, при правильній установці конструкцій. Механізми витримують до 50 000 циклів відкриттів. Це означає, що ваші вікна і двері будуть працювати поки ви самі не захочете їх змінити.
Багатогранні рішення
Широкі можливості виробництва і власний дослідницький центр дозволяють виготовити фурнітуру для самих різних типів віконних і дверних конструкцій. Також це стосується і нестандартних форм вікон і дверей, розсувних систем.
Оптимальне ціноутворення
Власна частка виробництва фурнітури MACO становить на сьогоднішній день близько 98%, що дозволяє формувати оптимальні ціни для самих різних ринків в Європі. Вартість фурнітури MACO в Україні протягом багатьох років залишається конкурентною.

Фурнітура Maco в Запоріжжі

Maco Multimatic

Maco Multimatic

Фурнітура Maco Multimatic призначена для комплектації стулок поворотно-відкидних вікон. Забезпечує безперебійну роботу стулки до 50 тис. циклів відкривання і закривання. Є можливість застосовувати не тільки в прямокутних вікнах, але і в нестандартних конструкціях: трапеції, трикутники і інших.

 

Maco Multimatic є безпечною фурнітурою і має різні класи зламостойкості від EN +1627 до 1630. Елементи фурнітури не схильні до корозії, незалежно від умов експлуатації, завдяки одному з найкращих антикорозійних покриттів.

Отримати консультацію
Maco Protect

Maco Protect

Maco Protect - серія дверних замків, якими комплектуються, в тому числі, металопластикові двері. Поверхня замку має однорідне покриття і прекрасно увіллється в загальний дизайн дверей.

 

Всі дверні замки Maco пройшли сертефікацію і випробування на довговічне функціонування, працюють плавно, тихо при закриванні дверей. Клас взломостойкості замків Maco - RC3.

Отримати консультацію
Maco Rail Systems

Maco Rail Systems

Maco Rail Systems являє собою цілу серію рішень для правильної і бездоганної роботи фурнітури в розсувних системах із пластику, алюмінію і дерева. У фурнітурі Maco Rail Systems використовуються різні інноваційні рішення, наприклад як запірні гаки і планки, які виступають за край рами, що дозволяє збільшити висоту стулки на вузьких системах до 3600 мм.

 

Maco Rail Systems підходить для виготовлення підйомно-розсувних і паралельно-зсувних конструкцій в самих різних профільних системах.

Отримати консультацію
Maco Infinity View

Maco Infinity View

Нова система Maco Infinity View була розроблена в другій половині 2020 року спеціально для габаритного скління великих фасадів за допомогою рам до 50 мм завтовшки. Розсувна система може бути виготовлена як на ручному приводі, так і на автоматизованому управлінні.

 

Maco Infinity View відмінно підійде для установки в пасивні або "розумні" будинки і відповідає європейському класу стійкості 2.

Отримати консультацію
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }