Rehau Euro 70 - огляд профільної системи з Німеччини

В даному матеріалі мова піде про одну з найпопулярніших профільних систем для металопластикових вікон в Україні - Rehau Euro 70. Давайте розберемося, в чому полягають технічні особливості даної лінійки, яка ціна вікон для пересічного покупця, чим німецькі "семидесятки" відрізняються від українських аналогів.

Rehau Euro 70 - огляд профільної системи з Німеччини

Що таке Rehau Euro 70?

Вікна Рехау в Запоріжжі, та й у всій нашій країні представлені досить давно і мало хто може про них відгукнутися в негативному ключі. Згідно з нашим невеликим опитуванням, люди в більшості своїй хвалять надійність профільних систем Rehau і класичний дизайн, який не старіє з роками. Якщо люди і виділяють для себе недоліки, то це стосується лише вартості, яка явно вибивається з економ сегменту, і профіль Rehau Euro 70 не виняток.

Rehau Euro 70 - один з флагманів однойменної компанії, який дуже успішно продається в Україні. Профіль виробляється в Німеччині, відповідає ДСТУ для житлових приміщень в нашій країні. Всередині профілю знаходиться 5 повітряних камер в рамі і 5 камер в стулці. Ширина профілю складає 70 мм, в які можна встановити склопакет, шириною до 40 мм. По класу профіль Rehau Euro 70 відноситься до класу B, який повністю підходить для установки на практично будь-який об'єкт. Установка металопластикових вікон з профілю Rehau Euro 70 з двокамерним енергозберігаючим склопакетом може дуже істотно зменшити тепловтрати в приватному або багатоквартирному будинку, саме тому система застосовується багатьма забудовниками.

Порівняння Rehau Euro 70 з аналогами

У Rehau Euro 70 на українському ринку безліч конкурентів, що не дивно, оскільки дана ширина профілю і кількість камер є якоюсь класикою і необхідним мінімумом в енергоефективні склінні. За нашою традицією, ми склали таблицю, де можна порівняти за різними критеріями профіль Rehau Euro 70 і подібні рішення у конкурентів.

 

Назва профілюКраїна виробникКСТП*Товщина зовнішньої стінкиМонтажна ширинаКількість камерСклопакет (мм)Вартість
Rehau Euro 70Німеччина0,80 м²K/Вт2,7 мм70 мм524-40$$$
Veka SoftlineНімеччина0,81 м²К/Вт3,0 мм70 мм524-40$$$$
Aluplast Ideal 5000Німеччина0,83 м² К/Вт2,7 мм70 мм524-40$$$
WDS 6SУкраїна0,89 м² К/Вт2,7 мм70 мм624-40$$
KBE 70ST PlusНімеччина1,15 м² К/Вт2,7 мм70 мм624-40$$$$$
Steko S700Україна0,88 м² К/Вт2,7 мм70 мм6/724-40$$$
*коефіцієнт опору теплопередачі профілю, не плутати з готовим вікном. Нормою по ДСТУ вважається від 0,6 до 0,7 м²K/Вт.

Як бачимо з таблиці, Rehau Euro 70 володіє найбільш низьким коефіцієнтом опору теплопередачі серед представлених варіантів, але при цьому володіє середньою ціною. Чи впливає коефіцієнт на реальну енергоефективність? Скоріше ні ніж так. Вся справа в тому, що в готовому металлопластиковом вікні за збереження тепла в приміщенні відповідає здебільшого склопакет, так як має велику площу, ніж профіль. Враховуйте також якість монтажу, роботу фурнітури, стіни в приміщенні і в підсумку одержите, що профіль у вікні має дуже посередній вплив на збереження тепла.

Профіль Rehau Euro 70 володіє більш ніж достатніми властивостями енергоефективності для нашої кліматичної зони. Тому якщо ви хочете для себе дійсно якісні німецькі вікна за оптимальний прайс (особливо в приватний будинок) - замовляйте вікна Rehau Euro 70 з розширеним енергозберігаючим склопакетом 40 мм, поряд з будь-якою європейською фурнітурою і ви не помилитеся.

Енергозбереження в Rehau Euro 70

Энергосбережение в Rehau Euro 70

Щоб отримати максимально тепле вікно в профільній системі Rehau Euro 70, ми рекомендуємо застосовувати енергозберігаючий розширений склопакет 40 мм з двома i-стеклами і заповненням камер аргоном (формула 4i-14Ar-4-14Ar-4i). На стандартному двостулковому пластиковому вікні 1300 мм в ширину і 1400 мм висотою, ми отримуємо коефіцієнт опору теплопередачі всього вироби 0,87 м²К / Вт.
Повні дані розрахунку дивіться в калькуляторі наших партнерів okna.ua, перейшовши за цим посиланням.

Ціни на вікна Rehau Euro 70

Цена Rehau Euro 70

Вартість готових металопластикових вікон Rehau Euro 70 відносно середня по ринку європейських профільних систем. Остаточна вартість залежить від обраного склопакета, фурнітури і додаткових комплектуючих. Підсумковий кошторис, як правило, трохи перевищує середній сегмент в Україні, але вироби істотно відрізняються в кращу сторону по статиці, якості ПВХ і покриття, асортименту найрізноманітніших з'єднувачів, доборів та інших комплектуючих. Rehau Euro 70 вибирають для себе щоб мінімум 10 років не повертатися до питання скління.

Шумоізоляція і дизайн Rehau Euro 70

Дизайн Rehau Euro 70

Профільна система Rehau Euro 70 володіє досить високими показниками шумоізоляції, характеристики Rw, P = 43 дБ. Найбільш сильний ефект усунення шуму в приміщенні досягається з установкою широкого склопакета 40 мм і фурнітурними механізмами різних європейських марок: Siegenia, Maco, Roto та інші.

Дизайн Rehau Euro 70 складається передусім з можливості ламінувати десятками найрізноманітніших кольорів, в тому числі 4 преміальних кольора Woodec, які не тільки виглядають дуже стильно, але і тактильно повторюють текстуру справжнього дерева. У Першому Віконному Бюро ви можете підібрати під системи Rehau Euro 70 різний дизайн ручок, петель, плівки для склопакетів. За формою система влаштована класично, із застосуванням прямих строгих ліній, щоб вписатися в будь-який сучасний інтер'єр.

Чи варто купувати Rehau Euro 70?

Rehau 70 Запорожье

З огляду на всі перераховані вище характеристики, ми рекомендуємо використовувати профільну систему Rehau Euro 70 для будь-яких опалювальних приміщень, особливо житлових. При правильно підібраній конфігурації і професійно виконаному монтажі металопластикові вікна Rehau Euro 70 будуть дуже довго, протягом десятиліть, радувати вас бездоганною роботою і зовнішнім виглядом.

Дана лінійка, звичайно ж, коштує на 5-10% дорожче своїх українських аналогів, але одержуваний на виході результат у вигляді встановлених металопластикових вікон дуже швидко дасть зрозуміти навіщо потрібно було переплачувати невеликі відсотки. Перше Віконне Бюро однозначно рекомендує до покупки Rehau Euro 70 як систему еталонного стандарту якості. Якщо вас цікавить вартість стандартних металопластикових вікон Rehau Euro 70, клікайте сюди.

Залишити заявку
Рейтинг 4.92 (Проголосувало: 60)
Дата публикації: 01 березня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}