Loading...

Фурнітура Siegenia в Запоріжжі

Розширюємо життєвий простір

Siegenia: фурнітура з Німеччини

Галузевий гігант світового масштабу Siegenia з'явився з невеликого німецького підприємства понад 100 років тому. Сьогодні це високотехнологічна компанія з повною автоматизацією виробничих процесів, сталими традиціями і поетапним суворим контролем якості.

У Першому Віконному Бюро ви можете придбати металопластикові вікна Veka або Rehau з фурнітурою Siegenia, а також розсувні системи під управлінням систем PSK Portal. Замовте онлайн консультацію і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, прорахують вартість виробів.

Максимальна теплоізоляція
Висока якість фурнітури Siegenia дозволяє домогтися точного притиску стулок по всьому периметру вікна або двері. Ви на 100% захищені від продувань і запотівання конструкції.
Довговічне використання
Замовляючи вікна і двері під керуванням фурнітури Siegenia ви можете розраховувати на 50 000 циклів відкривання і закривання. Це означає, що фурнітура не змінюється протягом усього періоду експлуатації виробу.
Високий комфорт управління
З Siegenia для управління стулками не потрібно докладати жодних зусиль. Всі механізми працюють бездоганно м'яко і точно, як новий швейцарський годинник.
Строгий контроль якості
На заводі Siegenia відсутнє слово "брак" через високоточне автоматичне складання і багаторівневий контроль якості виробництва. При виявленні проблеми - з лінії виводиться вся партія і відправляється на переробку.

Siegenia для вікон

Siegenia Favorit

Siegenia Favorit

Універсальна система для управління відкривними стулками металопластикових вікон, яка дуже популярна у всьому світі. Фурнітура Siegenia Favorit має модульну конструкцію, завдяки чому збирається дуже швидко і сумісна з іншими системами.

 

Система відрізняється своєю надійністю і витримує навіть неправильні зусилля на стулку. Має базові характеристики протизламності. Підходить для більшості пластикових вікон стандартного розміру.

Отримати прорахунок
Siegenia Titan

Siegenia Titan

Фурнітура Siegenia Titan є флагманською у віконній лінійці німецького бренду. Головною особливістю Siegenia Titan є посилена протизламна конструкція, яка дозволяє встановлювати її на габаритні стулки.

 

У фурнітурі Siegenia Titan використовуються унікальні деталі власної розробки, які забезпечують високий клас якості: протизламна цапфа, швидкий стик-засувка з дрібношліцевим зацепом. Регулювання Siegenia Titan можна здійснювати з крайньою точністю у всіх площинах.

Отримати прорахунок

Siegenia для дверей

Siegenia для входной двери

Siegenia для входной двери

З величезного асортименту фурнітури Siegenia можна підібрати сучасну систему замикання вхідних дверей, починаючи від традиційних замків і закінчуючи розумними бездротовими запірними механізмами.

 

Всі елементи фурнітури для дверей вхідної групи відрізняються високим ступенем якості та надійності. Отримайте кваліфіковану консультацію від наших менеджерів з усіх питань про системах Siegenia.

Отримати консультацію
Siegenia для раздвижной двери

Siegenia для раздвижной двери

З фурнітурою Siegenia легко проектувати складні розсувні конструкції практично будь-яких габаритів. Різні системи Siegenia Portal підбираються під конкретну задачу на об'єкті, щоб максимально точно її виконати.

 

З легкістю керуйте розсувною системою будь-якого розміру, типу відкривання стулок і маси за допомогою одного натискання кнопки через додаток Siegenia Comfort. Ознайомтеся з типами розсувних систем, які ми зможемо реалізувати для вас - натисніть кнопку нижче і переходите у спеціальний розділ.

Дізнатися більше про розсувні системи

Siegenia - особливості фурнітури

Металопластикові вікна та двері давно завоювали вдячність українського споживача. Люди встановлюють їх через їх енергоефективність, практичністьі, стійкість до зовнішніх чинників, естетичну привабливость. При цьому системи управління, без яких використовувати такі конструкції було б неможливо, залишаються в тіні. Вони лише скромно виконують свою функцію - забезпечують працездатність вікон і дверей - хоча їх роль цілком можна назвати основною. Якщо ви зіткнулися з необхідністю підбору або заміни віконної фурнітури, саме час познайомитися Siegenia ближче.

Фурнитура Siegenia в Запорожье

Компанія «Перше Віконне Бюро» пропонує продукцію Siegenia для пластикових віконно-дверних конструкцій німецьких профільних систем Rehau або Veka, які багато років продаються на ринку України і зарекомендували себе тільки з кращого боку.

Давайте розглянемо, чому варто зупинити свій вибір на фурнітурі Siegenia:

  • Найвища ступінь надійності деталей;
  • Стійкість до злому;
  • Можливість виготовляти габаритні стулки;
  • Виняток тертя металу в точках дотику;
  • Якісне антикорозійне покриття;
  • Безліч функціональних можливостей;

Siegenia заказать в Запорожье

Цікавою особливістю фурнітури Siegenia є також її модульність (в деяких видах). Це означає, що покупець може вибрати базову комплектацію вироби, а потім, за бажанням, докупити варіативні пристосування для додаткових можливостей. Стандартна комплектація гарантує виконання функцій відкривання, закривання провітрювання і мікропровітрювання.Немецкая фурнитура Siegenia

Якщо ви цінуєте надійність і інновації в кожній деталі - вибирайте фурнітуру Siegenia для своїх металопластикових вікон та дверей, розсувних систем. Щоб узать більше - залиште для нас заявку для докладної консультації або виїзду технолога.

Залишити заявку

Siegenia: найчастіші запитання

1️⃣ Для яких типів можна використовувати фурнітуру Siegenia?

Системи Siegenia використовуються в металопластикових вікнах будь-якої складності, відкривних ПВХ дверях і розсувних системах.

2️⃣ Як перевірити справжність фурнітури Siegenia?

Зрозуміти, що перед вами німецька фурнітура дуже легко, досить один раз відкрити і закрити стулку. Вона буде працювати плавно і точно при правильному монтажі. Також зверніть увагу на літери SI на металевих елементах механізму.

3️⃣ Скільки реально може прослужити фурнітура Siegenia?

На випробуваннях фурнітура Siegenia може витримати до 50 000 циклів відкривання/закривання/провітрювання. Давайте припустимо, що ви користуєтеся вікном 3 рази в день щодня, наприклад провітрюєте в кімнаті.

Шляхом нескладних арифметичних дій отримуємо цифру, що перевищує 45 років використання фурнітури. Фурнітуру Siegenia змінюють в одному випадку - коли купують нове вікно.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }