Loading...
Симбіоз традицій та інновацій

Підвіконня Topalit

Підвіконня Topalit під замовлення

Topalit - один з провідних європейських виробників підвіконь та стільниць. Продукція зарекомендувала себе в світі за рахунок свого нереального рівня міцності і дуже стильного дизайну. Виготовляються підвіконня Topalit на власних потужностях в місті Ампфлванг (Австрія) із пресованої під високою температурою деревини з полімерними смолами. Зовні Topalit покривається ультра-міцною зовнішньою плівкою XD.

Підвіконня Topalit доступне під замовлення в будь-якій конфігурації. Всі зразки доступні в наших салонах. Для онлайн замовлення залиште заявку з цієї сторінки.

Натуральні матеріали
Виготовлення підвіконня Topalit являє собою пресування балансової австрійської деревини з додаванням спеціальних смол. Topalit завжди відчувається натурально, добротно і по-європейськи преміально.
Міцна конструкція
Завдяки технології пресування, підвіконня Topalit абсолютно стійке до вологи. Покриття XD дозволяє підвіконню Topalit витримувати температуру до 180 ° С і не втрачати колір під впливом прямих сонячних променів.
Стильний дизайн
Текстури Topalit представлені більш ніж двома десятками преміальних текстур, що імітують дерево, камінь і навіть просте біле покриття. Вам буде дуже легко підібрати для свого інтер'єру потрібний колір і текстуру підвіконня Topalit.
15 років гарантії
Абсолютно всі моделі підвіконь Topalit підкріплені гарантією виробника, яка становить цілих 15 років. Рідкісний виробник зможе надати настільки значний аргумент надійності своїх виробів.

Ціни на підвіконня Topalit

Вартості вказані за погонний метр з мінімальною шириною 150 мм
Прорахувати індивідуально

Особливості підвіконня Topalit

Купить подоконник Topalit в Запорожье

Підвіконня Topalit виробляються на однойменному австрійському підприємстві, філософія якого найкраще відображена в їх же слогані: "Innovation meets tradition" (інновації зустрічаються з традиціями). У виробах об'єднані традиційний європейський стиль, культура якісного виробництва і інноваційні технології міцних матеріалів. Купити підвіконня Topalit в Запоріжжі стало можливо не так давно, з 2015 року, але в загальносвітовому масштабі фабрика відома з другої половини XX століття.

Ціна підвіконня Topalit може бути незвичною для рядового українського споживача, однак всі витрачені кошти з лишком компенсуються безліччю переваг, якими не володіють дешеві підвіконня з ПВХ.

Купить подоконник Topalit в Запорожье

Розглянемо особливості підвіконня Topalit, які роблять його настільки унікальним:

  • Підвіконня Topalit пройшли сертифікацію за стандартом PEFC. Це означає, що використовувана в виробах деревина буде завжди найвищої якості.
  • Інноваційна поверхня XD надійно захищає вироби Topalit від вигорання, подряпин, пошкоджень і стирання покриття.
  • На всі підвіконня Topalit надається офіційна гарантія виробника, яка складає цілих 15 років.
  • Найвищі стандарти міцності підтверджені міжнародним сертифікатом E1. Зламати підвіконня дуже проблематично.
  • Для виготовлення використовуються натуральні екологічно чисті матеріали.
  • Спресований матеріал основи підвіконня Topalit протистоїть вологому середовищу і не деформується.
  • Пошкодити, подряпати Topalit дуже складно завдяки захисному покриттю. Ідеальне рішення для сімей з маленькими дітьми.
  • Можна нагріти підвіконня Topalit до 180 градусів і нічого з ним не станеться. УФ і ІЧ випромінювання також не впливає на покриття.
  • Підвіконня Topalit не вимагає особливого догляду за собою, невибагливий в побутовому повсякденному використанні.
Отримати консультацію
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }