Loading...
Вироблено в Німеччині

Підвіконня Werzalit

Купити підвіконня Werzalit

Компанія Werzalit була заснована в 1923 році в Німеччині і до сьогоднішнього дня поставляє свої підвіконня і іншу продукцію по всьому світу. У Werzalit є безліч патентів, в тому числі і на сам оригінальний цикл виробництва.

Для виробництва підвіконь Werzalit використовується сертифікована екологічно чиста деревина з Німеччини, де знаходяться і виробничі потужності. Підвіконня Werzalit має безліч нагород, модні сучасні дизайни текстур і експлуатується дуже довго.

Щоб купити підвіконня Werzalit в Запоріжжі - зверніться до наших менеджерів в онлайн або офлайн режимі.

Німецьке виробництво
Підвіконня Werzalit виробляються в Німеччині за найвищими стандартами якості, що підтверджено відповідними сертифікатами. Купуючи Werzalit, ви отримуєте якісний європейський продукт.
Екологічні матеріали
Продукція Werzalit має сертифікат PEFC, який підтверджує натуральне походження всієї сировини, з якого виготовляються вироби. Werzalit є на 100% натуральним продуктом, нешкідливим для здоров'я.
Стильний зовнішній вигляд
Кольори і текстури підвіконь Werzalit відповідають найвищим вимогам сучасного дизайну. Ви точно зможете підібрати необхідний колір підвіконня в лінійці Werzalit для свого будинку.
Міцна конструкція
Інженерні рішення і матеріал виробництва для підвіконь Werzalit виключають великий відсоток можливостей механічно пошкодити виріб. Оригінальний Werzalit має високу міцність.

Ціни на підвіконня Werzalit

Вартість підвіконня Werzalit - від 420 грн за погонний метр.
Запросити розрахунок

Werzalit в Запоріжжі

Werzalit подоконники

Купити підвіконня Werzalit німецького виробництва з гарантією, що становить 5 років, можна в онлайн або офлайн режимі в Першому Віконному Бюро. Щоб зробити точне замовлення, зверніться до наших фахівців за допомогою кнопки зворотного зв'язку і запишіться на безкоштовний замір в зручний для вас час. Наш фахівець зніме всі необхідні розміри, розрахує точну ціну підвіконь Werzalit і оформить договір на місці, якщо ви захочете.

У нас ви знайдете тільки оригінальні підвіконня Werzalit від офіційного виробника з Німеччини. Остерігайтеся підробок.

Залишити заявку
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }