Як відмити побілку з вікон?

Часто після ремонтних робіт в кімнаті виникає необхідність відмити від побілки пластикові вікна. У цьому матеріалі розповідаємо як це зробити...

Як відмити побілку з вікон?

Наводимо красу на вікнах після побілки

Закінчення оздоблювальних робіт на місці установки металопластикових вікон асоціюється для власника не тільки з полегшенням, але і з новим, нехай і фінішним, етапом ремонту - прибиранням. Плями, патьоки, липкі ділянки анітрохи не прикрашають нову конструкцію, тому питання «Як позбутися від забруднень після установки вікна» завжди залишається актуальним.

Монтажну піну зазвичай прибирають спеціальними змивками: димексид, Уайт-спіритом і іншими. Захисну плівку - будівельним феном, скребком, канцелярським ножем, технічним спиртом, широким скотчем. Водоемульсіонку - мильною водою. Але як відмити вікна від побілки - це часто викликає труднощі. Поспішаємо навести приклади ефективного позбавлення від цього оздоблювального матеріалу.

Попрощайтеся зі слідами побілки легко!

Не поспішайте терти вікна мокрою ганчіркою - так Ви отримаєте лише брудні розводи і нові патьоки, з якими будете боротися ще довше. Суха побілка швидко видаляється зі скла і віконного пластика сухою ганчіркою. Після того як впоралися з основними забрудненнями, можна приступати до миття вікна. Профіль піддається звичайній мильній воді, скла - віконному очищувачу або саморобному миючому складу з води, нашатирю і оцту в пропорції 2 л води, 1 ст. л. нашатирю, 2 ст. л оцту.

Над чищенням вапняної побілки доведеться потрудитися трохи більше. Зі скла спробуйте акуратно відшкребти її лезом або канцелярським ножем. З профілю вона знімається одним з таких способів:

  • Чистячий засіб Cillit. У співвідношенні 1: 1 розведіть Cillit водою, нанесіть рідину на плями і потріть жорсткою ганчіркою через кілька хвилин.
  • Кислотний розчин. На відро води розмішайте столову ложку оцту або лимонної кислоти. Помийте розчином профіль.
  • Сіль. Використовуйте стакан повареної солі на відро води, щоб змити вапняну побілку.
  • Соняшникова олія. На 10 л води додайте 100 г рослинної олії. Маслянистий склад на раз-два впорається із забрудненнями, а жирні сліди можна буде видалити рідиною для миття посуду.

Знаючи, як відмити вікно від побілки, можете сміливо штукатурити, білити укоси, не переживаючи про подальший стан ремонту!

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 1)
Дата публикації: 18 травня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}