Вікна для альтанки - огляд популярних рішень

В цьому матеріалі ми постараємося докладно висвітлити тему скління альтанок. Прочитавши статтю, ви зможете зрозуміти які вікна підібрати для своєї альтанки, а можливо вони там взагалі не знадобляться. Яке скління краще застосувати за фізичними властивостями і звичайно ж за вартістю. Все це в нашому сьогоднішньому матеріалі ...

Вікна для альтанки - огляд популярних рішень

Багатий вибір

У приватному котеджі або на дачі альтанкам відводиться особлива роль. Альтанка може служити як місцем збору компанії близьких людей за поїданням шашлику, так і зоною відпочинку для власника будинку. У будь-якому випадку, вікна в альтанці грають велику роль і безпосередньо впливають на мікроклімат. Коли мова заходить про будівництво альтанки, потрібно врахувати безліч чинників, в тому числі і вікна, які в нашому випадку бувають двох видів: теплі і холодні.

Холодне скління альтанок

холодне скління альтанки

Холодне скління являє собою установку вікон в альтанку для захисту від опадів і вітру, не припускаючи при цьому збереження температури всередині. Для захисту від сонця застосовуються спеціальні склопакети або рулонні штори. Існує кілька варіантів холодного скління:

алюмінієві двері та вікна для альтанки

Застосування алюмінієвих конструкцій. Скління альтанки з застосуванням алюмінієвих вікон і дверей - найбільш практичний варіант. Конструкції з алюмінію стійкі до корозії, погодних умов і температурних впливів. Перевагою алюмінію також є широкий горизонт для дизайнерської думки з можливістю підбору будь-якого з сотень кольорів палітри RAL. З алюмінію можна виготовляти вікна і двері досить габаритних розмірів. Для холодного скління альтанки, як правило, застосовують однокамерний склопакет або моно скло, що полегшує всю конструкцію, але не робить її менш жорсткою. Справедливо згадати, що вартість алюмінієвих вікон і дверей для альтанки на порядок вище ніж в таких же виробах із пластику.

Пластикові вікна в альтанку

Металопластикові вікна та двері. Для холодного скління із застосуванням металопластикових конструкцій, як не дивно, існує не так багато варіантів. Для своїх замовників ми пропонуємо холодне скління альтанок із застосуванням розсувних систем SWS. З переваг даних конструкцій можна виділити високі показники ергономіки, можливість вибрати колір або текстуру (наприклад під дерево) і відносно невисоку вартість, якщо порівнювати з алюмінієм.

Безрамне скління альтанок

Безрамне скління. Швидше за все, найбільш естетичний спосіб скління альтанки, але і найдорожчий з усіх представлених. Використовується загартоване скло різної товщини, стійке до різких перепадів температури. З оригінальних переваг безрамного скління можна виділити можливість виготовити цілі стіни зі скла в альтанці, які можна відкривати і закривати.

Тепле скління альтанок

Тепле скління альтанок

Щоб проводити час в альтанці в будь-яку пору року, потрібно подбати про збереження тепла в зимовий період. Цього ефекту можна домогтися за допомогою енергоефективних конструкцій, відповідного монтажу і наявності опалення. Для реалізації теплої альтанки використовують кілька видів конструкцій: металопластикові, алюмінієві або вікна з дерева. Оптимальним та якісним рішенням по відношенню до вартості є металопластикові конструкції. Вони мають достатню енергоефективність для підтримки комфортної температури в альтанці, при оптимальній вартості. Теплі алюмінієві вікна за вартістю можуть перевершувати пластикові в 2-3 рази, маючи практично ідентичні характеристики збереження тепла в приміщенні. Окремо варто відзначити склопакети для теплих альтанок. Як правило, це двокамерні i-склопакети з аргоном з високим коефіцієнтом теплового опору.

Як замовити скління альтанки?

Ми пропонуємо вам замовити скління альтанки у нас, в Першому Віконному Бюро. Зробити це дуже просто - достатньо залишити заявку на зворотний дзвінок, клікнувши на кнопку в правому нижньому кутку екрану. З вами зв'яжеться менеджер нашої компанії, щоб уточнити всі деталі і записати на безкоштовний вимір у зручний час. Після виміру і фіксування вимог до скління альтанки, ми пропонуємо кілька варіантів конструкцій. Вам залишається тільки вибрати потрібний і замовити його. Прийміть рішення про якісне скління альтанки зараз і отримаєте кращу пропозицію на вікна в Запоріжжі.

Залишити заявку
Рейтинг 4.97 (Проголосувало: 34)
Дата публикації: 09 серпня 2019
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}