Вікна для шкіл і дитячих садів

Для комфортного відвідування дитячого садочка і школи дітьми необхідно створити сприятливі умови всередині. Для цього виконується якісний ремонт. Заміна вікон є одним з важливих етапів. Серед усіх варіантів скління найчастіше вибір зупиняється на металопластикових вікнах, здатних забезпечити сприятливі умови протягом тривалого тимчасового терміну.

Вікна для шкіл і дитячих садів

Усе найкраще - дітям!

Заміна вікон в школах Запоріжжя з установкою сучасних пластикових моделей - найважливіший захід для підвищення енергоефективності та комфорту в приміщенні. Відмітна особливість металопластикових віконних конструкцій полягає в поліпшених ізоляційних якостях.

Завдяки цьому в різні пори року всередині приміщення підтримуються оптимальні умови мікроклімату. Теплоізоляція допомагає зберігати тепло взимку, а якщо на вулиці спекотно - всередині підтримується приємна прохолода. В результаті істотно скорочується величина експлуатаційних витрат і підвищується комфорт перебування наших дітей в школах або дитячих садах. У підсумку, всі вкладення, необхідні на покупку і установку вікон, окупаються багаторазово.

Пластикові вікна для школи і дитячого садка повинні відповідати великому списку вимог. Наша компанія підходить до скління таких об'єктів з індивідуальною зниженою ціновою політикою і особливою увагою з дотриманням всіх вимог ДСТУ.

Відповідність основним вимогам

Сохранение тепла

Збереження тепла. Хороші теплоізоляційні властивості попереджають втрати тепла в холодну пору року, сприяють економії на опаленні.

Безопасность

Безпека. Даний параметр в вікнах для школи - найбільш головний атрибут. У віконній конструкції встановлюються спеціальні доповнення, що попереджають випадкове відкривання вікна дитиною.

Герметичность

Герметичність. При закритій стулці не повинно бути протягів. Це забезпечується щільним приляганням стулки з надійною фурнітурою і ущільнювачами..

Звукоизоляция

Звукоізоляція. Щоб створити комфортні умови для сну в саду, занять в школі - вікна не повинні пропускати гучні звуки з вулиці.

Свежий воздух

Свіже повітря. Для надходження в приміщення свіжого повітря, повинно передбачатися кілька способів провітрювання, в тому числі і мікропровітрювання.

Дневной свет

Денне світло. Вікна WDS, завдяки оновленій конструкції, дозволять проникати в приміщення оптимальній кількості природного світла. Це забезпечить комфортні умови для занять, а також допоможе додатково економити на освітленні.

Ударопрочность

Ударостійкість. При виготовленні ударостійкого вікна використовуються високоякісні матеріали, в тому числі броньоване скло Triplex. Це значно підвищує рівень безпеки, попереджає травми.

Практичность

Практичність. Догляд за віконною конструкцією повинен бути легким. Для цього до кожного конкретного приміщення підбирається підходяща конфігурація і функціональність.

Чому вигідно замовляти вікна для навчальних закладів в Бюро?

Замовити у нас пластикові вікна для дитячого садка або школи вигідно для всіх:

  • Дітей - учні будуть насолоджуватися комфортними умовами для занять та інших видів діяльності;
  • Батьків - тата і мами зможуть не переживати про зручність своїх дітей і їх безпеки;
  • Керівництва навчальних закладів - завдяки доступним розцінками можна вкластися в невеликий бюджет, замовляючи скління.

Також важливо, що ми пропонуємо повний спектр робіт, що сприяє суттєвій економії часу і сил. Якісні вікна допоможуть економити на опаленні в подальшому. До додаткових плюсів відноситься можливість оформити розстрочку на привабливих умовах.

Широкий асортимент продукції, що реалізовується дозволяє кожному замовнику підібрати оптимальні рішення. В облік беруться всі особливості приміщення, побажання, а також запланований бюджет. У нас можна придбати всі необхідні доповнення, включаючи жалюзі, ролети, підвіконня та багато іншого.

Як ми працюємо

Весь процес заміни вікон і того, як ми працюємо, можна поділити на кілька основних етапів:

  • Попередній розрахунок. З клієнтом обумовлюються всі деталі, наявні побажання в особистому або онлайн режимі. Обумовлюються попередні ціни і після цього відбувається запис на замір;
  • Замір. Досвідчені замірнкии компанії роблять всі необхідні виміри в приміщенні в зручний час. За отриманими даними розраховується підсумкова вартість. Укладається договір, де чітко прописуються всі умови;
  • Доставка і монтаж. Після виготовлення на виробництві конструкції доставляються на об'єкт. Тут до роботи приступають досвідчені установники. Вони строго дотримуються всіх норм на кожному з етапів.

Всі стадії роботи виконуються злагоджено і професійно. Обговорені часові терміни строго дотримуються. Вчасне завершення робіт дозволяє не перешкодити навчальному процесу. Для зручності клієнтів на сайті пропонується залишити заявку на розрахунок.

Менеджери оперативно передзвонюють, щоб проконсультувати з усіх виникаючих питань. Також завжди можна залишити заявку на зворотний дзвінок або задати питання в онлайн-чаті. Ми завжди на зв'язку з Вами! Створіть максимальний комфорт для дітей, замовивши сучасні високоякісні вікна з професійною установкою за найвигіднішою ціною в компанії «Перше віконне бюро»!

Потрібен прорахунок вікон у Запоріжжі для школи або дитячого садка? Клікайте на зелену кнопку праворуч, залишайте контактний номер телефону і наші менеджери зателефонують в найкоротші терміни!

Залишити заявку
Дата публикації: 09 вересня 2019
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}