Пластикові вікна з вентиляцією: як це працює?

Останнім часом пластикові вікна стали глобально використовуватися в житлових, комерційних і промислових приміщеннях. Такій популярності сприяють функціональні характеристики даних виробів, здатність захищати від некомфортних людині температур, неприємних запахів, шумів, комах. Однак мало хто замислюється про правильну організацію вентиляції приміщення, а адже саме цей фактор в більшості випадків впливає на запотівання вікон. У цій статті ми розповімо як правильно організувати вентиляцію при встановленні металопластикових вікон.

Пластикові вікна з вентиляцією: як це працює?

Проблема вологості

Часто при заміні вікон і дверей Замовники стикаються з проблемою випадання конденсату, підвищеної вологості і просто браку свіжого повітря в приміщенні. Особливо це стосується людей, які утеплили стіни пінопластом. Всі перераховані пункти можуть привести до появи цвілі і як наслідок - принести шкоду Вашому здоров'ю. Ми постараємося пояснити по пунктах, які кроки потрібно зробити щоб не зіткнутися з подібними випадками. Якісна вентиляція на пластикових вікнах - запорука комфортного життя і Вашого здоров'я.

Вентиляція перед установкою вікон і утепленням фасаду

Коли Ви тільки плануєте заміну вікон на пластикові, заміну вхідних дверей або утеплення фасаду - потрібно завчасно подбати про правильну циркуляції повітря в приміщенні. Особливо це стосується тих кімнат, де вологість потенційно може бути вище: кухня, ванна, басейн і т.п. Подбайте про те щоб в таких приміщеннях була встановлена якісна побутова витяжка. Це дозволить частини вологого повітря виходити при великій різниці температур "приміщення-вулиця" і не дозволить збиратися конденсату на вікнах і вхідних дверях.

Варіанти організації вентиляції у вікнах

Створити належне кондиціонування в металлопластиковому вікні можливо, скомбінувавши стандартну конструкцію з:

  • Мікропровітрюванням;
  • Покроковим провітрюванням;
  • Вентиляційним клапаном;
  • Самовентиляцією;

Варто розглянути всі варіанти детальніше. Наприклад, вікна з мікропровітрюванням. Це досить поширені пластикові вікна з вентиляцією, які прослужать господареві досить довгий час. Завдяки вдосконаленій конструкції, повітря надходить в кімнату через стулку, не створюючи протягу. Вікна WDS від Першого Віконного Бюро за замовчуванням укомплектовані цією функцією. Поставити пластикове вікно в режим мікропровітрювання дуже просто: достатньо всього лише повернути ручку на 45 градусів.

Покрокове провітрювання організовується за допомогою спеціального механізму (гребінки). Це дозволяє відкрити стулку вікна на потрібне положення для більш-менш інтенсивного провітрювання.

Вентиляційний клапан гарантує постійне кондиціонування. Встановлюється на вікно або при виробництві склопакета, або при заміні секції, що відповідає за провітрювання. В Україні не користується популярністю через не естетичного вигляду.

Як бачите, вентиляція на вікнах - опція доступна, якщо грамотно підійти до справи. При правильній вентиляції приміщення у Вас ніколи не буде проблем з грибком і конденсатом на склі. Для докладної консультації натисніть на кнопку зворотного дзвінка в правому нижньому кутку або зверніться в наш онлайн чат.

Залишити заявку
Дата публикації: 15 січня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}