Вибір вікон за типом приміщення
Завершуючи будівництво або ремонт об'єкта, необхідно ретельно підійти до питання вибору віконних систем. Для кожного типу приміщення підбираються вікна з певними характеристиками. Це один із головних критеріїв, від якого відштовхуються фахівці.
Для балкону

Підбір вікон здійснюється з урахуванням того, чи буде опалюватися це приміщення. Для неопалюваних балконів підходять бюджетні варіанти з однокамерним склопакетом, які мають просту конфігурацію. Теплі балкони комплектують такими ж системами, як для квартир.
З погляду ергономіки, вікна у відкритому стані не повинні заважати людині. Тому, якщо ширина балкона невелика, можна вибрати розсувні системи. Рами з розсувними системами мають бути за шириною, як половина ширини балкона.
Для лоджії
Найчастіше лоджія є додатковою опалювальною кімнатою в приміщенні. Рекомендуємо вибирати вікна з двокамерними склопакетами, міцною конструкцією, додатковими функціями (звукоізоляція, захист від сонячних променів). Такі системи коштують дорожче, ніж «холодні» вікна, але вони надійніші.

За типом відкривання вікна можуть бути розсувними або розпашними. Перші підійдуть у будь-яке, навіть найменше приміщення. Їх можна виготовити з недорогого профілю або максимально міцного. Другі не повинні займати всю ширину лоджії у відкритому стані.
Для квартири
Власникам квартир радять встановлювати віконні системи з шириною профілю 70 мм і двокамерним склопакетом, який доповнено енергозберігаючим напиленням. Обидві камери мають бути заповнені аргоном.

Однокамерні вікна краще не встановлювати, оскільки вони будуть випускати тепло, через що вам доведеться платити набагато більше за опалення.
Для приватного будинку

Дизайн вікон у такому разі визначається проектом будинку, а головним чинником під час їхнього вибору є збереження тепла. Неякісне скління призводить до великих тепловтрат і, отже, до величезних рахунків за опалення.
Краще вибирайте металопластикові вікна з максимальними показниками в енергоефективності. Підійдуть двокамерні мультифункціональні склопакети.
Вибір вікон за типом склопакету

В Україні виробляють однокамерні, двокамерні та трикамерні склопакети. Камерою називається повітряний простір між стеклами. Якщо у вікні два скла - це однокамерний склопакет. Для правильного вибору віконних систем необхідно враховувати те, для яких умов вони призначені.
- Однокамерні. Це бюджетні варіанти, складаються з двох стекол і однієї камери. Вони застосовуються для неопалюваних приміщень, зокрема лоджій, балконів, альтанок.
- Двокамерні. Використовуються найчастіше, складаються з трьох стекол і двох камер. Підходять для опалювальних приміщень, зокрема: квартир, котеджів, офісів, виробничих об'єктів.
- Трикамерні. Склопакети продаються в Україні рідко через непотрібність. Вони складаються з чотирьох стекол і трьох камер, призначені для суворих кліматичних умов.
- Розширені. Вони мають найкращі показники з енергоефективності та добре захищають від шуму. Їх встановлюють у профільних системах, ширина яких 70 мм і більше.
Вибір вікон за наявністю додаткових опцій

Крім стандартних, ви можете підібрати склопакети з додатковими функціями. З їхньою допомогою можна домогтися кращого збереження тепла і захисту від зовнішніх звуків.
- Енергозберігаючі системи. У цих вікнах скло вкрите напиленням іонів срібла, що забезпечує затримку тепла в кімнаті.
- Із захистом від сонця. Склопакети не дозволяють нагріватися приміщенню від ультрафіолетового випромінювання. Вони представлені з різними відтінками і ступенем тонування, дзеркальною поверхнею.
- Із системою шумозаглушення. Ця функція реалізована потовщенням склопакета, дає змогу не допустити потрапляння шуму з вулиці до приміщення.
- Мультифункціональні склопакети. У таких системах реалізовано відразу кілька функцій. Вони перешкоджають нагріванню приміщення від сонця, забезпечують енергозбереження і не пропускають шум.
Вибір вікон за виробником

Багато торгових марок випускають віконні системи і фурнітуру. Але якщо ви хочете підібрати надійні вікна, варто довіряти найкращим компаніям. Розглянемо ТОП виробників.
- Rehau. Німецький виробник профільних віконних систем є одним з найпопулярніших. Він розробляє продукцію на основі власних досліджень, а його вікна мають високу міцність і довговічність. Ще одна особливість - ексклюзивний склад пластику, що застосовується в обшивці літаків Boeing.
- Miroplast. Український бренд пропонує віконні системи WDS, він став лідером на ринку. Його продукція відрізняється відмінною якістю, а також має доступну вартість.
- Veka AG. Це німецький виробник віконних систем класу А. Його продукція характеризується високою енергоефективністю та збільшеною міцністю.
Фурнітура металопластикового вікна

Якість фурнітури безпосередньо впливає на термін експлуатації вікна, бездоганну роботу системи, м'якість ходу і надійність. Рекомендуємо вибирати фурнітуру від перевірених виробників.
- MACO. Австрійський бренд виробляє фурнітуру для металопластикових вікон різних типів. Вона характеризується м'яким ходом, міцністю і довговічністю.
- Siegenia. Торгова марка постійно вдосконалюється і впроваджує у свою продукцію інноваційні рішення. Завдяки цьому її продукція вирізняється надійністю, функціональністю, безпекою.
- Axor. В асортименті компанії представлена фурнітура для дверей і вікон різної конфігурації. Вона має лабораторію з розробки інноваційних рішень, а її продукція проходить випробування на кількість навантажень і відкривань.
Крім цього, обираючи пластикові вікна, зверніть увагу на вид системи відкривання: розсувна або розпашна. Вікна можуть бути глухими, поворотно-відкидними, фрамужними. Залежно від використання виду ПВХ-профілю, бувають бюджетними і преміум-рішеннями. Також вони можуть бути доповнені аксесуарами: захистом від дітей, москітною сіткою, відливами або підвіконням.
Щоб ознайомитися з актуальними пропозиціями - переходьте на нашу сторінку цін металопластикових вікон.