Вибираємо вікна із захистом від спеки

У багатьох жителів квартир на сонячній стороні і високих поверхах існує одна дуже важлива проблема - як захиститися від спеки влітку. У цьому матеріалі ми постараємося докладно описати рішення цієї проблеми за допомогою енергоефективних сонцезахисних вікон, які є в нашому асортименті, а також поговоримо про додаткові способи усунення небажаного сонячного світла.

Вибираємо вікна із захистом від спеки

Чи існують вікна з захистом від спеки?

Чим ближче літо, тим частіше це питання виникає у кожного, хто зіткнувся або передбачав заздалегідь нестерпну спеку всередині приміщення влітку. Відповідь на нього однозначно ствердну: так, вікна, що захищають від надмірної духоти і високої температури, існують. Точніше, вони допомагають зменшити кількість сонячного світла, яке потрапляє на скло. Розглянемо докладніше, як захиститися від спеки влітку шляхом встановлення сучасних склопакетів.

Способи захисту від спеки за допомогою грамотно підібраного вікна

Зробити мікроклімат більш комфортним і здоровим можна навіть в умовах відсутності кондиціонера. Для цього важливо розуміти, що перегрів приміщення влітку - прямий результат неефективної теплоізоляції в поєднанні з недостатньою вентиляцією. Зайве тепло разом з шкідливим ультрафіолетовим випромінюванням потрапляє в приміщення саме через вікна. Причому жалюзі або звичайні фіранки в даному випадку виявляться нерезультативними. Що робити в такій ситуації?

  • Замовити склопакети Solar. Дозволяє зменшити коефіцієнт тепловіддачі і, відповідно, захистити кімнату від надмірного нагрівання (+ від втрати тепла взимку).
  • Замовити відбиваючі склопакети в масі. Являють собою склопакети, покриті шаром іонів срібла. Крім срібла, використовуються і інші благородні метали, що працюють як дзеркальна поверхня. При виготовленні такого скла використовують спеціальну фарбу, яка "тонує" склопакет в сріблястий, бронзовий або навіть блакитний колір. Відбиваючи сонячні промені, такі вікна перешкоджають проникненню тепла всередину.
  • Замовити тонований плівкою склопакет. Кольорова плівка, нанесена на скло при виготовленні, акумулює тепло, проте змінює відтінок світла, що потрапляє в кімнату. Ми не радимо купувати плівку сумнівної якості на ринках і в будівельних супермаркетах і клеїти її самостійно. Такі дії можуть призвести до втрати властивостей склопакета і втрати колишньої естетики зовнішнього вигляду Вашого вікна.
  • Замовити рулонні штори. Створюють додатковий теплоізоляційний простір + підвищують рівень естетичності в кімнаті. Можуть управлятися вручну або пультом дистанційного керування.
  • Встановити зовнішні рефлексолі. Підійдуть для власників приватних будинків і котеджів. Активно використовуються на базах відпочинку біля моря. Також можна застосувати і навіси, козирки, ролети, які створюють зовнішню тінь вікна. У поєднанні з внутрішніми шторами ефект багаторазово посилиться.

Цікавить захист від спеки влітку - звертайтеся до наших фахівців! Вони запропонують оптимальні рішення з урахуванням особливостей Вашого будинку / квартири / офісу / магазину, допоможуть розібратися в технічних особливостях, щоб вибір був обдуманим.

Залишити заявку
Дата публикації: 11 березня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}