Випадання стулки: як виправити

Проблема з випаданням стулки з верхньої петлі в вікні - не рідкість для жителів Запоріжжя. В основному, таке трапляється в металопластикових вікнах, придбаних від 5 років назад або в відверто дешевих вікнах. Причиною проблеми є відсутність блокіратора помилкової дії в комплекті фурнітури. У цьому матеріалі ми розповімо як швидко усунути ситуацію з випавшою стулкою.

Випадання стулки: як виправити

Випадання стулки: як боротися з проблемою?

Власники поворотно-відкидних вікон іноді стикаються з проблемою випадіння стулки. Всім відомо, що повернувши ручку горизонтально, можна відчинити вікно, але коли фурнітура повертається вертикально вгору при вже відкритої рами, стулка відпадає і провисає, утримуючись лише на нижній петлі. Подібне трапляється також, коли при відкритті/закритті вікна ручка займає проміжне положення. Проміжним вважається будь-яке, що суперечить даним:

  • вертикальне розташування;
  • горизонтальне розташування;
  • вертикально вниз.

Охоче ​​розповімо читачам, що робити якщо стулка випала і не стає назад.

Чим загрожує повисла стулка?

Продовжувати використовувати віконний блок з провислою стулкою - незручно, небезпечно, недалекоглядно. Тривалість експлуатації істотно зменшується, адже навантаження на нижній навіс зростає (вага стулки іноді досягає більше 30 кг). Стулка може просто випасти, травмувавши людину, яка близько знаходиться . Нижня петля конструктивно не розрахована на різноспрямовані навантаження, які можуть спіткати її при зриві з верхнього навісу. Деформація фурнітури або повний вихід механізму з ладу стає справою часу. Виробники фурнітури і віконних конструкцій зокрема знають про ймовірність виникнення даної проблеми, тому застосовують блокатори помилкової дії. Принцип роботи даної деталі гранично простий: стан відкриваючої фурнітури (ручки) не зможе змінитися при відкритому вікні.

Важливо! При покупці пластикових вікон звертайте увагу на наявність в комплектації блокатора помилкової дії. Цей фурнітурний компонент запобіжить проблемі випадання стулки. В наші дні практично в будь-якій солідній компанії ставиться за замовчуванням.

 

Ремонтуємо випалу стулку

Повертати ручку при відкритому вікні можна, однак якщо це сталося, стулка вивалилася і тримається тільки на нижній петлі, повернути її в початкове положення можна таким чином:

  • Не закриваючи вікно, поверніть ручку вертикально вгору, як на провітрювання;
  • Закрийте вікно, одночасно притискаючи проблемну стулку в області верхньої петлі;
  • Утримуючи конструкцію в такому положенні, поверніть ручку в горизонтальне положення;
  • Відкрийте вікно - перевірте, чи вийшло полагодити механізм;
  • Проблема не вирішилася - повторіть все описане ще раз.

Якщо впоратися з поломкою не вийшло, рекомендуємо скористатися професійною послугою "ремонт вікон" від нашої компанії. У будь-якому випадку випадання стулки не можна залишати без уваги, якщо не хочете витратитися подвійно.

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 1)
Дата публикації: 12 березня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}