Перевіряємо вікна перед покупкою квартири

У цьому матеріалі піде мова про те, як перевірити вікна при підборі або купівлі квартири. По суті все металопластикові вікна в своїй більшості виглядають однаково і ми спробуємо розібратися як відрізнити хороші від поганих.

Перевіряємо вікна перед покупкою квартири

Перевіряємо пластикові вікна

У Запоріжжі, як і в будь-якому обласному центрі, дуже активно працює ринок нерухомості. Купуючи нову квартиру, люди звертають пильну увагу на багато речей: розташування, близькість до транспортних розв'язок, наявність ремонту, якість будівлі і навіть на сусідів. У цьому матеріалі хочемо розповісти, як перевірити якість вікон при покупці квартири і чи потрібно буде їх міняти.

У більшості випадків захоплення від придбання нової квартири може швидко нівелюватися необхідністю нових вкладень в несподіваний ремонт. Найчастіше це стосується вікон, оскільки при підготовці квартири до продажу економлять на абсолютно всьому і вікна не виняток. Щоб підвищити вартість квартири в очах покупця продавець, як правило, знаходить найдешевшу пропозицію на ринку і замовляє найбільш бюджетні пластикові вікна. Напевно, не варто говорити, що установка таких конструкцій також відбувається далеко не в рамках ДСТУ.

Як же відрізнити теплі вікна в квартирі від дешевих варіантів скління?

Уявімо, що ви розглядаєте квартиру до покупки. Ось кілька кроків перевірки металопластикових вікон, які ви можете з легкістю виконати:

 • Перевірте візуально ширину рами і склопакета. Профіль теплого пластикового вікна повинен бути шириною не менше 70 мм. Склопакет може бути різної ширини, але в теплих вікнах він завжди складається з трьох стекол.

  Ширина профиля окна
 • Перевірте енергозберігаючі властивості. Для цього піднесіть запалений сірник або запальничку на відстань 3-4 сантиметрів від скла і придивіться до відбиття вогника. Якщо відображення має фіолетовий або зеленуватий відтінок - значить з великою часткою ймовірності всередині скла присутній енергозберігаючий шар. Якщо відображення нормального жовтого кольору - енергозбереження ймовірно відсутнє. Зверніть увагу також на наявність аргону всередині склопакета. Якщо в будь-якому кутку склопакета ви виявите спеціальний клапан, значить аргон присутній.

  проверка энергосбережения  без энергосбережения
 • Перевірте працездатність вікна. Правильно встановлені пластикові вікна не «люфтят», не створюють провисань стулки під власною вагою. Відкрийте і закрийте стулку вікна. Ручка повинна працювати легко без зайвих зусиль, при цьому стулка повинна закритися щільно.

  Проверка работы окна
 • Перевірте герметичність. Цей пункт, звичайно, краще за все проявляється в холодну пору року. Проведіть рукою по швах примикання і під підвіконням. Чи відчуваєте холод або продування? Це вірна ознака того, що левова частка тепла з будинку буде йти на вулицю.
  Герметичность окна

Що робити якщо вікна не пройшли вашу перевірку?

Припустимо, ви оглянули вікна в квартирі перед покупкою і виявили одне або кілька несправностей або невідповідностей опису продавця. Найбільш правильне рішення в такому випадку їх замінити, як би очевидно це не було. Тому найбільш вигідно для вас буде попросити знижку у продавця, з огляду на те, що вам доведеться нести додаткові витрати.

Також можна запросити незалежного фахівця, який зможе точно оцінити тепловтрати, справність і функціональність конструкцій. Можливо, що вікна можна буде виправити без заміни.

Щоб розрахувати вартість потрібних металопластикових конструкцій, скористайтеся нашим калькулятором вікон або прайсом готових виробів. Для виклику технолога безпосередньо на об'єкт - залиште заявку в формі зворотного зв'язку.

Ми бажаємо вам щоб покупка нової квартири була вигідною і принесла тільки позитивні емоції!

Залишити заявку
Дата публикації: 18 листопада 2019
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}