Пластикові вікна - поради щодо догляду

Ми постаралися зібрати кілька корисних порад по догляду за металопластиковими вікнами, щоб вони служили Вам довше і мали товарний вигляд весь термін експлуатації протягом десятків років.

Пластикові вікна - поради щодо догляду

Догляд за вікном

Саме по собі вікно не може забезпечити гарні краєвиди. Щоб вид за вікном радував вас кожен день, красиво виглядати має і саме пластикове вікно. Ваші вікна, двері і ролети схильні до впливу атмосферних впливів, а також чутливі до забруднень повітря, що особливо актуально для Запоріжжя. І нехай навіть такі навантаження, навіть після декількох років, не впливають на матеріал і функціональність сучасних металопластикових вікон, регулярне чищення і догляд допомагають їм виглядати ще привабливіше і зберігати свій зовнішній вигляд. Виконуючи кілька дій по догляду 2-3 рази на рік, Ви збережете прекрасний вид пластикових вікон і "картинки" за склом.

Чистка віконних рам

Віконні рами, що мають звичайний рівень забруднення, можуть очищатися водою кімнатної температури, куди додається засіб для миття посуду. Застосування містять абразиви чистячих засобів, чистка запиленою або брудною ганчіркою і т. і. категорично не допускається, оскільки може пошкодити раму. Сильно забруднені рами можуть без особливих зусиль очищатися за допомогою спеціального миючого препарату. Такі препарати для очищення пластикових вікон можна придбати в торговій мережі або на фірмах, що спеціалізуються на пластикових вікнах.

Важливо! Не допускається використання будь-яких засобів для чищення або полірування, що містять розчинники, зокрема, засіб для видалення лаку з нігтів або так звані "очисники пластмас".

Ущільнення

Встановлені по периметру ущільнення теж слід регулярно очищати від пилу та інших відкладень. Якщо раптом ущільнювальний елемент вийшов з кріпильного паза, вам потрібно повернути його на місце, вдавлюючи ущільнення в паз пальцями, починаючи від закріпленої частини. Не використовуйте при цьому гострі предмети, цим ви можете пошкодити матеріал ущільнювача. Якщо Ви щасливий власник пластикових вікон WDS, то за ними не потрібно практично ніякого догляду, оскільки застосовується спеціальний TVP ущільнювач не схильний до кліматичних впливів і зберігає свої властивості дуже довго.

Чистка скла

Скло найкраще мити чистою і теплою водою, використовуючи для цього спеціальні серветки для миття вікон. При цьому від ущільнень, якщо їх інтенсивно терти, на скло серветкою можуть переноситися чорні смуги. При необхідності, в воду можна додати трохи обполіскувальної рідини. Не допускається використання агресивних чистячих засобів або тих, що містять розчинники

Залишити заявку
Дата публикації: 19 квітня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}