Скільки прослужить пластикове вікно?

Більшість людей, які купують пластикові вікна, закономірно цікавляться, чи надовго їх вистачить. Дійсно, термін служби пластикових вікон хвилює багатьох і вимагає детального розбору. «Перше віконне бюро» готове надати розгорнуту відповідь.

Скільки прослужить пластикове вікно?

Заміна пластикових вікон

Через некомпетентність менеджерів або бажання продати побільше товару сформувалася думка, ніби пластикові вікна служать століттями і абсолютно не потребують заміни. Так, вони зберігають бездоганний вигляд довше дерев'яних, які потребують оновлення вже через десять років. Але все-таки навіть найякісніші, надійні ПВХ-профілі приходять в непридатність. Далі розберемо, від чого залежать експлуатаційні терміни виробів, зроблених за найвищими стандартами якості.

Терміни служби окремих віконних елементів

Віконний профіль виготовляється з ПВХ - полівінілхлориду, в який монтується металевий каркас, т.зв. армір. Тому вікна називаються металопластиковими. Дані матеріали надзвичайно міцні, стійкі до зовнішніх впливів. Вони легко витримують вплив сонячних променів, опадів, вітрів, чого не можна сказати про дерев'яні рами. Навіть найнадійніша деревина не зрівняється з пластиком по довговічності. Тому саму раму, а також підвіконня і укоси виробляють саме з ПВХ.

Склопакет, в сучасному його виконанні, служить рівно стільки, скільки і віконна рама. Як правило, для металопластикових вікон використовують не звичайне, а енергозберігаюче скло з напиленням іонів срібла. Воно закріплюється у віконній рамі за допомогою спеціальних рамок - штапиків.

Фурнітура в пластиковому вікні найбільш схильна до навантажень, особливо якщо стулка перевищує можливості відпорно-запірних механізмів. У звичайних вікнах фурнітура розрахована на 25-45 тис. відкривань, в залежності від виробника.

Більшість фірм дають гарантію на пластикові вікна від 5 до 10 років. Однак якісний виріб прослужить набагато довше. Як мінімум - два десятка років в залежності від режиму експлуатації.

Найбільш недовговічні складові пластикового вікна - гумові ущільнювачі. Навіть компоненти найвищої якості повинні змінюватися раз в 7-8 років, щоб зберігати абсолютну герметичність.

Як бачите, термін служби пластикових вікон досить тривалий. При правильній експлуатації, регулярного догляду такий профіль прослужить дуже довго. Звичайно, у спадок онукам виріб швидше за все не перейде, але про заміну на нове можете абсолютно не турбуватися після покупки протягом найближчих 10 років.

Залишити заявку
Дата публикації: 22 листопада 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}