Як захистити пластикові вікна від злому

У цій статті ми розповімо як найбільш ефективно захистити свої металопластикові вікна від злому зловмисниками. Матеріал буде корисний для власників заміських приватних будинків, дач, квартир на перших і верхніх поверхах.

Як захистити пластикові вікна від злому

Вступ

Існує безліч способів убезпечити свої пластикові вікна від зловмисників. Кожен з них має свої переваги і свої недоліки, тобто досягти абсолютної безпеки дуже складно, але не неможливо. Розглянемо різні види захисту вікон від зловмисників і вандалів більш детально.

Ґрати для вікон

Ґрати на вікна вже давно перестали бути єдино доступним варіантом захисту від зловмисників. Багатьом вони просто були не до душі, так як створювали відчуття тюремної камери. Але якщо естетична складова виду з вікна у Вас не в першому пріоритеті - цей спосіб може підійти для вирішення деяких завдань безпеки. Віконні решітки в деякій мірі ускладнюють доступ зловмисників в приміщення, тобто щоб зламати вікно потрібно буде відрізати ґрати, а це займає додатковий час і створює зайвий шум. Недоліки решіток очевидні - не найвдаліший вид з вікон і відсутність захисту від вандалів.

Протизламна фурнітура

Фурнітура, перешкоджає злому, має особливу - грибовидную - форму запірної цапфи, що витримує навантаження на розрив не менше 1500 кг. Висвердлюванню ручки перешкоджає пластина зі спеціального сплаву, а її відкриття шляхом розбиття скла - замок з ключем. Звичайна фурнітура має три точки замикання - знизу, зверху і збоку. Протизломна фурнітура обладнана запірними елементами по всьому периметру стулки.

Вибираючи віконну фурнітуру, звертайте увагу на її якість. Краща протизламна фурнітура відповідає європейському стандарту DIN V ENV 1627-1630.

При установці необхідно враховувати наступний нюанс: переклад стулки вікна в режим провітрювання повністю нівелює дію системи «антизлодій». Деякі виробники навчилися обходити цей недолік. За рахунок використання паралельно-виставляючої фурнітури, стулка при відкритті висувається всередину приміщення, а не назовні.

Ролети для вікон

Ролети для вікон і дверей несуть більше антивандальний захист, ніж протизламний. Природно, що як і решітки, ролети сповільнять потрапляння зловмисника в приміщення, але головним завданням ролет є захист від попадання кинутих у вікно предметів.

Сигналізація

Найбільш ефективним і безпечним рішенням є сигналізація. Потрібно виділити два основних популярних типу: сигналізація зі зв'язком з пультом охорони (вимагає щомісячної оплати за охоронні послуги) і бездротова сигналізація нового покоління, яка сповістить прямо на Ваш смартфон про проникнення в приміщення. Перше Віконне Бюро рекомендує розумні системи охорони AJAX, які відзначені безліччю нагород в Європі. Така система інтегрується з практично будь-яким пультом охорони і є ультрасучасною смарт системою з оповіщенням на смартфон.

Висновки

Замовляючи пластикові вікна, заздалегідь подбайте про власну безпеку, особливо якщо мешкаєте на нижньому, останньому поверхах або в приватному секторі. Спочатку вмонтована в механізм фурнітура надійно захистить від непроханих гостей. Звичайно, вартість такого оснащення перевищує стандартні ціни на вікна зі звичайною комплектацією. Але коли мова йде про безпеку, збереження майна, життя, краще вибирати найкраще!

Зламати можна все, що завгодно. Питання - скільки на це знадобиться часу і зусиль. З установкою протизламної фурнітури для вікон, поряд з сигналізацією, грабіжникам залишиться мало шансів проникнути в житло через віконний проріз непоміченими.

Залишити заявку
Дата публикації: 30 липня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}