Балкон під ключ: як проходить процес роботи

Якщо ви вирішили відремонтувати таку важливу частину своєї квартири як балкон, то послуга "балкон під ключ" може стати одним з найкращих способів підвищити функціональну, комерційну та естетичну цінність вашої власності. Ремонт балкона може не тільки додати додаткове місце для зберігання або відпочинку, а й поліпшити загальний вигляд вашого будинку. У цій статті ми розглянемо всі етапи робіт з влаштування балкона під ключ.

Балкон під ключ: як проходить процес роботи

Шаг №1 - Консультація та заміри

Перший етап робіт - це консультація і замір. Цей етап один із найважливіших, тому що від нього залежить успіх усього проєкту. Під час консультації ви пояснюєте своє бачення, можете поставити запитання фахівцеві, який допоможе вам зрозуміти, який балкон найкраще підійде для вашого будинку і буде відповідати побажанням. Технолог розповість про різні варіанти і матеріали, з яких може бути зроблений балкон, а також дасть рекомендації за кольором і дизайном.

Потім фахівець зробить необхідні виміри, щоб визначити точні розміри балкона, підібрати відповідний матеріал, оцінити весь кошторис. Він також враховує розташування балкона і його орієнтацію, щоб рекомендувати оптимальні матеріали оздоблення та скління.

Крок №2 - Виготовлення балкона

Після того, як розміри балкона визначено, обрано матеріали та внесено передоплату, починається процес виготовлення балкона. Цей процес включає в себе різні етапи, залежно від матеріалу, обраного для балкона. Наприклад, якщо ви вибрали французький балкон, більша його частина буде виготовлятися на заводі світлопрозорих конструкцій від 5 до 20 днів. За цей час монтажна бригада зробить підготовку для майбутнього балкона шляхом зварювання каркаса з профільних труб і встановлення покрівельних листів та інших матеріалів.

Балкон Запоріжжя

Також варто врахувати, що ще до початку процесу виготовлення балкона вам буде надано зразки матеріалів для вибору кольору і текстури, які найкращим чином можуть поєднуватися з вашим будинком та інтер'єром.

Крок №3 - Монтаж балкону

Після виготовлення балкона починається процес його монтажу. Цей процес охоплює встановлення каркаса, укладання утеплювача і захисної мембрани, встановлення скління (дверей і віконних рам), а також проведення внутрішнього і зовнішнього оздоблення.

Першим етапом встановлення балкона є встановлення каркаса, який слугуватиме основою балкона. На цей каркас монтується також зовнішнє оздоблення, якщо це передбачено проектом. Потім проводиться укладання утеплювача і встановлення захисної мембрани, щоб захистити балкон від вологи і зберегти його теплоізоляційні властивості.

Балкон під ключ Запоріжжя

Після монтажу утеплювача починається встановлення віконних рам. Залежно від матеріалу, обраного для балкона, може бути використано різне скло. Якщо ви вибрали скло з підвищеною звукоізоляцією або сонцезахисне скло, то це буде встановлено на вашому балконі.

Нарешті, після встановлення скління проводиться внутрішнє оздоблення балкона. Зовнішнє оздоблення може включати в себе нанесення фарби або інших покриттів, які захистять балкон від погодних умов. Внутрішнє оздоблення може містити встановлення підлогового покриття, оздоблення стелі та стін із застосуванням обраного замовниками матеріалу.

Шаг №4 - Завершення робіт і здача балкона

Після завершення всіх робіт зі встановлення балкона фахівці перевірять його на відповідність усім вимогам і стандартам, проведуть прибирання. Якщо все відповідає і клієнт задоволений, то балкон вважатиметься готовим до використання. Замовник підписує акт виконаних робіт і вносить пост-оплату.

Балкони Запоріжжя

Де замовити балкон під ключ у Запоріжжі

Встановлення балкона - це складний процес, що включає в себе безліч людей і ресурсів. Тут важливу роль відіграє досвід і знання в галузі будівництва. Тому важливо вибрати надійну компанію, яка зможе виконати всі етапи робіт відповідно до ваших вимог і переваг так, щоб не порушити будівельні норми.

Команда "Першого Віконного Бюро" пропонує якісні послуги зі встановлення балконів під ключ у Запоріжжі. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи і готові запропонувати найбільш ефективне рішення для вашого будинку, в чому вже переконалися сотні запорожців, які скористалися послугою "Балкон під ключ". Ми гарантуємо якість і надійність наших робіт, а також надаємо гарантію на всі їхні види.

Крім іншого, "Перше Віконне Бюро" пропонує широкий вибір матеріалів і дизайнерських рішень для балконів. У нашому штаті навіть є дизайнер, який допоможе підібрати всі матеріали гармонійно і за останнім словом стилю. Ми використовуємо тільки якісні матеріали від перевірених виробників, з якими працюємо давно. Адже це гарантує надійність і довговічність балконів. Наша компанія також надає послуги не тільки з дизайну, а й з проєктування балконів, щоб допомогти вам створити ідеальний балкон для вашого будинку.

Зробіть перший крок до правильного, стильного і довговічного балкона - залиште заявку прямо на цій сторінці, щоб наші менеджери дали вам повну консультацію.

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 16)
Дата публикації: 10 січня 2023
Категорія: Новини
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}