Розсувне скління балкона: алюміній або пластик

У матеріалі розбираємо вигоди та недоліки алюмінієвих і металопластикових розсувних рам на балкон або лоджію. Стаття буде корисна тим, кого заплутали муки вибору розсувної системи для балкона.

Розсувне скління балкона: алюміній або пластик

Особливості розсувного скління на балконі

Багато хто звик думати, що тільки скління класичними відкривними конструкціями може краще убезпечити балкон або лоджію від холоду. Але насправді це не так. Різного типу розсувні конструкції дозволяють дуже добре ізолювати балкон або лоджію від зовнішніх впливів, а також дозволяють сильно заощадити простір самого балкону.

Іноді задають питання: «А навіщо склити розсувним пластиком, адже є ж рішення з алюмінію?». Справа в тому, що алюмінієві вікна набагато міцніші, ніж пластикові, відповідно підходять для установки на високих поверхах. При цьому, при експлуатації холодних розсувних систем з алюмінію на опалювальному балконі, як правило виникають труднощі з заїданням, промерзанням і т.д. З теплими алюмінієвими системами такого точно не трапиться. У випадку з пластиковими розсувними системами вікна легко та комфортно відкриваються. Спеціальні напрямні зроблені таким чином, щоб не було ніяких заїдань, а стулка ходила легко і вільно.Також, практично в будь-яку ситему є можливість встановити москітну сітку. Виконання скління на об'єкті, де є нестандартна геометрія, також цілком можливо.

Розсувна система - це дуже функціональне, зручне і красиве рішення для скління балкона. Так, ця система має трохи гірші ізолюючі властивості, ніж звичайні вікна, але різниця абсолютно несуттєва. Розсувні вікна на балконі перетворюють неопалюване приміщення в повноцінний, досить комфортний простір, куди не потрібно надягати пуховик в -20°C, щоб увійти.

Плюсом розсувної системи також є економія простору, що дуже важливо для господинь, які люблять вирощувати на балконі квіти або розсаду. З розсувнию системою ви можете спокійно зберігати рослини на підвіконні. З класичними вікнами вам доведеться кожного разу знімати горщики, щоб відкрити вікно повністю.

Чи потрібно замовляти на балкон розсувні вікна?

розсувні вікна на балкон

Розпашні конструкції - це дуже добре, але тоді у вас буде з'їдатися і так невелика площа балконного простору.

Розсувні конструкції - це теж добре, до того ж вони заощадять вам більше місця. Відносно вибору "пластикові розсувні вікна або алюмінієві" - ми однозначно порекомендуємо відштовхуватися від чіткого розуміння що ви хочете отримати в результаті. Скління балкона з алюмінію коштує на порядок дорожче пластикового, але його можна забарвити в будь-який колір, термін його служби 50-70 років, вітровий опір в рази вище ніж в ПВХ, а також є вибір між теплими та холодними системами. Металопластикова система має більш демократичну вартість, кілька десятків кольорів ламінації, багатий вибір профілів. У нашому каталозі ви можете ознайомитись з варіантами вікон та переглянути ціни на вікна у Запоріжжі.

Якщо взяти конкретний приклад недорогий профільної системи, яку краще встановлювати в разі вибору розсувний, ми рекомендуємо WDS SL 60. Металопластикові розсувні системи WDS SL 60 дозволяють раціонально використовувати кожен сантиметр балконного простору, забезпечуючи його оптимальну звуко- і шумоізоляцію.

Завдяки їм ви зможете надати балкону гарний зовнішній вигляд і перетворити його в повноцінне підсобне приміщення, де можна комфортно перебувати в будь-який час року. Розсувні вікна це в першу чергу про економію простору, якого завжди не вистачає. Це зручно і незвично!

Якщо ви вирішили склити балкон або лоджію розсувними конструкціями, зверніться до наших менеджерів. Вони підберуть профільну систему спеціально для вашого рішення в залежності від того, як ви збираєтеся використовувати цей простір, чи є у вас діти і на якому поверсі ви живете.

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 4)
Дата публикації: 10 березня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}