Засклити балкон у хрущовці: місія здійсненна!

У статті піде мова про те як правильно підібрати скління балкона в хрущовці, тепле або холодне, часткове або повне, який склопакет і фурнітуру краще підібрати. На всі питання ми постараємося дати розширену відповідь.

Засклити балкон у хрущовці: місія здійсненна!

Особливості балкона в хрущовці

Хрущовками прийнято називати багатоквартирні будинки, які будувалися в 60-х роках минулого століття під час масового зростання промисловості в містах і переселення людей із сіл в міста. Квартири даного типу мають невелику за сучасними мірками площу, наприклад, стандартна двокімнатна квартира може бути від 30 до 48 кв. м.

Застеклить балкон в Запорожье

Балкони в хрущовських будинках також не відрізняються великою площею, яка становить всього 2-2,5 кв. м. і використовуються, як правило, замість комори, що не дуже відповідає духу часу. Сучасний ремонт балкона і його скління має поєднувати в собі естетику, енергоефективність, зручність і ергономіку. Давайте ж розглянемо як можна засклити балкон у хрущовці і вибрати правильний варіант для себе.

Види скління балкона

Виды застекления балкона

Перед тим як засклити балкон у хрущовці, потрібно визначитися, чи передбачається на ньому опалення, який бюджет закладається, а також позначити завдання, які має виконувати приміщення. Визначившись з вимогами, можна вибрати один з двох головних видів скління балкона:

  • Холодне скління балкона - застосовується у разі відсутності центрального або автономного опалення. Широкий діапазон профільних систем і форматів відкривань робить холодне скління балкона не тільки вигідним фінансово, а й різноманітним матеріалами виготовлення рам (ПВХ, алюміній, скло) і способів їх відкривання (розкивні, розсувні, "гармошка").
  • Тепле скління балкона - застосовується при перестроюванні балкона в частину житлової зони: кімната, спортзал, кабінет з наявністю опалення. Проектування скління і ремонту передбачає максимальне збереження тепла всередині балкона. Засклити балкон в теплому варіанті може бути трохи дорожче, ніж в холодному виконанні. Для скління використовуються, як правило, розкривні рами з енергозберігаючого ПВХ, алюмінію або дерева.

Склити балкон в підлогу?

У сучасних реаліях нашої країни можна виділити два найбільш популярних виду скління балкона в хрущовці: класичне скління і панорамне. Під класичним ми розуміємо глухо зашиту нижню частину балкона і засклений верх. Панорамне скління в народі чомусь набуло назву "французький балкон" з великими вікнами від підлоги і до стелі.

Застеклить балкон в пол

Засклити балкон в класичному варіанті звичайно ж виходить дешевше, але потрібно враховувати той момент, що вам в будь-якому випадку потрібно буде платити за зовнішню і внутрішню обшивку. У свою чергу, французьке скління коштує дорожче, але виглядає гарніше і дає більше світла в квартиру.

Ми рекомендуємо реалізовувати на балконі панорамне скління в тому випадку, якщо квартира знаходиться вище другого поверху, інакше від цікавих поглядів з вулиці вам буде важко сховатися.
Для того щоб засклити балкон у хрущовці, відмінно підійдуть обидва варіанти, все зводиться в результаті до смакових уподобань.

Склопакети для балкона

Стеклопакет на балкон

Вибрати склопакет на балкон можна виходячи з декількох параметрів: енергоефективність, захист від сонця, захист від шуму, видимість з вулиці. Розглянемо все більш детально.

  • Енергоефективність. Є найважливішим параметром для теплого скління балкона. Рекомендуємо вибирати для своєї квартири двокамерний склопакет з енергозбереженням і аргоном. Даний склопакет не дасть теплу "піти" на вулицю і буде зберігати його всередині приміщення. Якщо ж ви вибрали для себе холодне скління балкона, то цей параметр для вас не несе високу значимість і спектр вибору багаторазово розширюється.
  • Захист від сонця. Досягається установкою спеціального мультифункціонального склопакета, який запобігає нагріванню від сонячних променів. Заощадить чималі кошти на кондиціонуванні.
  • Шумоізоляція. У спеціальних розширених склопакетах рівень шуму пригнічується краще. Впливає як ширина кожного скла, так і всього склопакета. Якщо ви живете біля жвавої вулиці, замовте скління балкона з захистом від шуму в Першому Віконному Бюро.
  • Видимість з вулиці. Знизити рівень видимості перехожими з вулиці можна за допомогою покриття склопакета відбиваючою плівкою або забарвленням "в масі". Але враховуйте той факт, що в нічний час при включеному світлі на балконі вас буде добре видно, незалежно від склопакета. Для закриття від сторонніх поглядів рекомендуємо рулонні штори.

Засклити балкон вигідно і практично

Застеклить балкон в Запорожье

Найчастіше, люди в нашому місті не будують для себе теплі балкони з опаленням, особливо в хрущовках. Найбільша увага приділяється ергономіці і практичності. Для цих цілей найкраще підійдуть розсувні рами, які не тільки можуть захистити вас від вітру, дощу і пилу, а й збережуть додатковий простір на маленькому балконі. Ми в Першому Віконному Бюро пропонуємо нашим замовникам недорогі металопластикові рами SWS, надійні алюмінієві розсувні системи на теплий або холодний балкон.

Перше Віконне Бюро допоможе засклити балкон за оптимальною ціною в місті з професійним монтажем і гарантією до 10 років, прописаної в офіційному договорі. Залиште заявку, натиснувши на зелену кнопку в правому нижньому кутку екрану і ми прорахуємо кілька можливих варіантів скління балкона за вашими вимогами в режимі онлайн.

Залишити заявку
Рейтинг 4.90 (Проголосувало: 10)
Дата публикації: 12 березня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}