Купити вікна із захистом від сонця

Літо вже на порозі, а з ним до нас бонусом прийде спекотна погода. Якщо ви вирішили купити вікна зараз, то варто завчасно потурбуватися і про захист від небажаних сонячних променів, і нагрівання приміщення. У цьому матеріалі розглянемо конфігурації пластикових вікон, які певним чином вирішать проблему літньої спеки.

Купити вікна із захистом від сонця

Що впливає на сонцезахисні параметри вікна?

Перед тим, як купити вікна, потрібно з'ясувати головні чинники, які впливають в тій чи іншій мірі на нагрівання конструкції і пропуск сонячних променів в приміщення. Фактично, точок особливої ​​уваги всього 2: вид склопакета і вид профілю.

Склопакет в пластикових (і не тільки) вікнах відповідає за енергоефективність більшою мірою, ніж інші елементи конструкції. Не дивно, адже його площа на тлі всього вікна займає набагато більшу частку, ніж профіль рами або стулки. Відповідно, для захисту від сонця вибирайте для себе мультифункціональний склопакет. Але враховуйте той факт, що в холодну пору року він не дасть повною мірою нагріватися приміщенню в ті рідкісні прекрасні зимові та осінні сонячні дні.

Профіль в пластикових вікнах нагрівається значно менше, якщо він білого кольору. Пластикові вікна нагріваються швидше, а якщо вибирати для себе модні нині темні кольори профілю, то їх температура підвищується з блискавичною швидкістю. Зверніть увагу, що на ламіновані вікна потрібно встановлювати посилене армування, щоб уникнути деформації пластику через високу температуру.

Які вікна купити?

Купить окна с защитой от солнца

Для кожного об'єкта ми прораховуємо вікна індивідуально, взявши до уваги безліч чинників і побажання замовника. Але якщо вам необхідно універсальне рішення, з яким ви точно не прогадаєте при підборі вікон на сонячну сторону, то ось що рекомендує Перше Віконне Бюро:

  • У квартиру. Профіль 70 мм, двокамерний мультифункціональний склопакет 40 мм;
  • На балкон. Профіль 60 мм, однокамерний мультифункціональний склопакет 24 мм, якщо балкон опалюється - дивіться попередній пункт;
  • У приватний будинок. Профіль 70-82 мм, двокамерний мультифункціональний склопакет 40-44 мм;

Які вікна ви б не купили, повністю захистити вас від сонця вони не можуть. Тому рекомендуємо вам скористатися нашим каталогом рулонних штор, щоб повністю захистити ваше житло від нагрівання влітку, заощадити на кондиціонуванні, захистити меблі від вигорання і надати більше стилю інтер'єру.

Залишити заявку
Рейтинг 4.93 (Проголосувало: 15)
Дата публикації: 23 березня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}