Сонячне світло з вікон - як вирішити проблему?

До літа залишається зовсім мало часу і команда Першого Віконного Бюро поспішає поділитися з Вами найбільш популярними методами протидії небажаному сонячного світла з вікон. Для зручності розглянемо різні сонцезахисні віконні системи в порядку зростання складності і вартості.

Сонячне світло з вікон - як вирішити проблему?

Природне денне світло - в чому важливість?

Вікна в наших квартирах і будинках несуть дуже важливу функцію - проводять в приміщення природне світло.

Розглянемо два цікаві факти:

  • Середньостатистична людина проводить в приміщенні (будинку або на роботі) більш 2/3 свого часу;
  • Для правильного вироблення і регуляції гормонів людині потрібне природне світло;

У рекомендаціях брежнєвських часів зразка 70-х років минулого століття були прописані рекомендації про потребу в природному освітленні. Свідчать вони наступне: площа віконного отвору повинна складати 20% від площі покриття для підлоги в конкретному приміщенні. Ці стандарти збереглися до цих пір, але з того часу конструктив вікон і методи скління зазнали безліч змін. Наприклад, світловий потік зі стандартного вікна в "хрущовці" зменшився на 7% із застосуванням двокамерного склопакета, якщо порівнювати з старим дерев'яним вікном радянської епохи. Відповідно, показники природного освітлення з вікон падають в середньостатистичній квартирі приблизно на 9%.

Потрібно також врахувати, що з появою енергозберігаючих склопакетів світлопропуска спроможність знизилася ще на третину. Щоб "добрати" потрібне природне освітлення потрібно збільшувати площу вікон в півтора, а то і в 2 рази. У більшості новобудов враховані вимоги до природного світла, при чому як в багатоквартирних будинках, так і в котеджах.
У зимовий період велика площа енергоефективного скління економить на опаленні, не дозволяючи теплу з приміщення потрапляти на вулицю. Але є і проблема, яка наздоганяє власників великих вікон в літній період - зайвий прогрів приміщення сонячними променями, за рахунок чого кратно зростають витрати на кондиціонування.

Розглянемо найбільш ефективні способи вирішення проблеми із зайвим сонячним світлом. Будемо рухатися від дешевого до дорогого.

Жалюзі — горизонтальні і вертикальні

Жалюзи Запорожье

Найбільш економічний варіант позбавити себе від зайвої сонячної енергії, яка надходить з вікон. Квадратний метр білих горизонтальних жалюзі з алюмінію коштує близько 10 у.о. за квадратний метр. Є можливість регулювати кількість і напрямок світла з вікна.

Переваги: невисока ціна, легко встановити;
Недоліки: складно доглядати, недовгий термін експлуатації;

Рулонні штори

Рулонные шторы

Найбільш оптимальний варіант по співвідношенню вартості, естетичної та практичної складових. У цьому пункті ми не розглядаємо готові варіанти, які продаються в будівельних супермаркетах. Вони недорогі, але втрачають свій колір і форму за один літній сезон. Якісні рулонні штори виготовляються індивідуально під розмір з якісних комплектуючих з гарантією від 1 року. Роллштори з європейських комплектуючих на стандартне вікно можуть коштувати від 39 у.о.

Переваги: ​​сотні видів тканин і систем, легко доглядати, служать довго;
Недоліки: висока вартість у деяких видів систем;

Ролети

Ролеты Запорожье

В Україні прийнято встановлювати ролети як антивандальний засіб, який особливо популярний в магазинах і офісах. У багатьох же європейських країнах ролети застосовуються з метою захисту від небажаного сонячного світла і встановлюються навіть в багатоквартирних будинках. Ролета складається з короба з валом і двома напрямними, по яких рухається полотно з ламелі.


Переваги: антивандальні і протизламні функції, просте управління;
Недоліки: громіздкий зовнішній вигляд, дорогий ремонт;

Маркіза

Маркизы Запорожье

По суті, маркіза - це висувний навіс, який може захистити певну площу від сонця і опадів. Є елементом фасаду і встановлюється над вхідними дверима або вікнами. Можна часто спостерігати маркізи в ресторанах на літніх майданчиках. Управляється дистанційно.


Переваги: шикарний зовнішній вигляд і функціональність;
Недоліки: висока вартість;

Економія на захисті від сонця

Мультифункциональный стеклопакет

У літній період надходження тепла з вікон потрібно обмежити, а взимку все з точністю до навпаки. Вся перерахована вище продукція ефективно справляється з цим завданням. Але ми не можемо оминути своєю увагою мультифункціональні склопакети, які також успішно обмежують нагрівання приміщення влітку і перешкоджають виходу тепла на вулицю взимку. При установці сонцезахисних склопакетів потрібно враховувати що їх небажано встановлювати на південній та східній сторонах, оскільки природна освітленість через це може сильно зменшитися.

Захищайтеся від спеки з пору року. Залиште заявку на зворотний дзвінок і ми вам розповімо, чому вигідно купити вікна у Запоріжжі у нашому Бюро.

Залишити заявку
Дата публикації: 22 травня 2019
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}