Loading...

Мультифункціональні склопакети у Запоріжжі

Весна круглий рік

Мульти-пакет

Мультифункціональний склопакет - це склопакет зі спеціальним напиленням, відштовхуючим УФ та ІЧ промені, який поєднує в собі функції енергозбереження, захисту від сонця і шуму одночасно. Ефект боротьби з несприятливими умовами досягається за рахунок наявності i-скла і solar покриття, при цьому мультифункціональний склопакет залишається максимально прозорим і кількість світла в приміщенні не змінюється.

Взимку мульти-пакет виконує функцію енергозбереження, відбиваючий тепло в приміщення. У літній період склопакет відбиває близько 56% сонячних променів, не дозволяючи приміщенню перегріватися. Для захисту від шуму мультифункціональний склопакет можна укомплектувати більш широкими стеклами і камерами, якщо це необхідно. У мультифункціональних склопакетів є всього один недолік - це більш висока ціна в порівнянні зі звичайними склопакетами та різниця може скласти від 20%, але на практиці вона окупається сторицею.

Зберігає тепло взимку
У зимовий період мультифункціональний склопакет уповільнює вихід тепла назовні за рахунок спеціального покриття. Економте кошти на опаленні.
Перешкоджає нагрівання влітку
Влітку мультифункціональний склопакет перешкоджає нагріванню приміщення від сонячних променів. Не перенапружуйте свій кондиціонер.
Комплексне рішення
Замовляючи мультифункціональний склопакет, ви купуєте рішення для будь-якого сезону, поєднуючи переваги енергозберігаючих та сонцезахисних склопакетів.
Демократична ціна
Ціна мультифункціонального склопакета відрізняється від стандартного в бік збільшення до 5-7%. За невеликі гроші ви отримуєте багатофункціональне рішення в склінні.

Ціна мультифункціонального склопакета

Виберіть потрібну конфігурацію мультифункціонального склопакета щоб дізнатися ціну за квадратний метр. Зверніть увагу, що мультифункціональний склопакет можливо встановити в профіль шириною 70 мм, в той час як однокамерні і двокамерні можна застосувати і в інших системах. Купити однокамерний або двокамерний склопакет за ціною виробника можна в онлайн режимі, залишивши заявку з сайту.

 • Склопакети з мультифункціональністю
 • Мультипакет 24 мм
  Ціна за м²:
  2100 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,69 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4Solar-16Ar-4i;
  Ширина:
  24 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Заміна склопакета
  Захист від сонця:
  Купити склопакет
  Захист від шуму:
  Заміна склопакета
  Замовити
  Мультипакет 32 мм
  Ціна за м²:
  2890 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,91 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4Solar-10Ar-4-10Ar-4i;
  Ширина:
  32 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Склопакет Запоріжжя
  Захист від сонця:
  Заміна склопакета
  Захист від шуму:
  Замінити склопакет
  Замовити
  Мультипакет 40 мм
  Ціна за м²:
  3400 грн;
  Спротив тепловтратам:
  ≈ 0,94 м² • °С/Вт;
  Формула:
  4Solar-16Ar-4-12Ar-4i;
  Ширина:
  40 мм;
  Енергозбереження:
  включено;
  Аргон:
  включено;
  Збереження тепла:
  Заміна склопакета Запоріжжя
  Захист від сонця:
  Замінити склопакет
  Захист від шуму:
  Склопакет під замовлення
  Замовити

Що потрібно знати про мультифункціональні склопакети?

Мультифункциональный стеклопакет цена в Запорожье

 • Мультифункціональний склопакет має легку дзеркальність зовні. Якщо дивитися на вікно з вулиці, то відразу кидється в очі легкий ефект дзеркала. Так виходить за рахунок покриття зовнішнього скла декількома видами металів
 • Захист від шуму є не в будь-якому мульти СП. Ця опція доступна в розширених склопакетах з мультифункціональним захистом. Шумоізоляційний склопакет доступний в профільних системах шириною від 70 мм (наприклад WDS 7S або Rehau Euro 70).
 • Універсальне рішення для дому або квартири. Мультифункціональний склопакет підійде в буквальному сенсі для будь-якого приміщення і буде найкращим варіантом. Щоб не розбиратися, який склопакет краще вибрати для себе, просто замовте мультифункціональний. Прогадати неможливо!
Залишити заявку
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }