Чому укоси так важливі для теплоізоляції?

Сучасне житло потребує ефективної теплоізоляції, адже це додаткові фінансові витрати на опалення. Не менша роль відведена звукоізоляції, спрямованої на усунення дратівливих звуків від проїжджаючих машин, галасливих компаній, криків домашніх тварин. Всі перераховані вище проблеми допоможуть вирішити віконні укоси. Якщо ви не знаєте, чому варто приділяти увагу укосам, прямо зараз розберемо кілька принципово важливих моментів.

Чому укоси так важливі для теплоізоляції?

Важливість вибору матеріалу

Багато українців добре пам'ятають часи, коли доводилося здійснювати теплоізоляцію підручними засобами, наприклад, використовуючи гіпсокартон. Безумовно, даний метод вимагає наявності певних навичок, інакше виконана робота завершиться оглушливим провалом. Однак навіть якщо зробити все ідеально, результат не завжди зуміє порадувати. На гіпсокартон негативно впливає волога, тому доведеться враховувати цей фактор, якщо обробка укосів планується на кухні.

Більш давній метод криється в використанні штукатурки. Тут доведеться неабияк попітніти, щоб отримати помірний результат, але потім все одно доведеться довершувати свою роботу багаторазово. Цвіль, конденсат - двоє нерозлучних друзів, які переслідують тих, хто вирішив робити укоси штукатуркою.

Говорячи про сучасні методи, не можна не сказати про пластикові укоси, що стали гідною відповіддю на багато вищезазначених проблеми. Перш за все, це застосування новітніх матеріалів, згідно спеціальним технологічним стандартам, тому показник теплоізоляції буде в рази вище, ніж в разі гіпсокартону, штукатурки. Всіляка цвіль, грибок та інші неприємні гості не з'являться на пластиці.

Дорожнеча - наскільки істотний цей недолік?

Отделка откосов

Звичайно, українці схильні заощаджувати на багатьох речах, проте ніхто не відміняв правило «скупий платить двічі». Якісний матеріал однозначно варто своїх грошей, але слід звертати увагу на продукцію перевірених виробників, щоб оплатити пластиковий укіс з повною упевненістю зробленого вчинку.

Практика показала, пластик здатний продемонструвати феноменальні показники довговічності, більш того, особливих правил догляду не передбачено. Очевидно, укоси вимагають особливої ​​уваги, тому вибирайте пластик в якості матеріалу.

Якщо Ви хочете для себе теплі дизайнерські укоси - сміливо звертайтеся до нас в бюро.

Залишити заявку
Дата публикації: 02 квітня 2019
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}