Як визначити енергозберігаючий склопакет?

Ви замовили для себе вікна і ось вони приїхали. Вітаємо! Але як визначити, що саме вам привезли? При замовленні енергозберігаючого склопакета для вікна, ви повинні перевірити і зрозуміти, чи дійсно в ньому є те, що ви замовляли. Всі подробиці в нашому матеріалі.

Як визначити енергозберігаючий склопакет?

Визначаємо енергозбереження в склопакеті

Є кілька способів визначити чи є енергозбереження в склопакеті або опція відсутня. Нічого не приховуємо від вас - все розповідаємо! Як визначити наявність енергозберігаючого напилення на склі та аргону в склопакеті?

Перший спосіб, найпростіший - подивитися на наліпку на самому склопакеті. Крім розмірів склопакета, його класифікації та камерності, на наклейці також вказують функції енергозбереження. Візьмемо, наприклад, маркування двокамерного склопакета (тобто, що складається з 3-х стекол).

Наклейка на енергозберігаючому склопакеті

  • 4LowE – означає скло товщиною 4 мм, LowE – скло с енергозберігаючим напиленням (низькоемісійне скло). Замість LowE може бути вказано i або Top. Всі ці визначення вказують на те, що скло є енергозберігаючим та має ширину 4 мм.
  • 10Ar – 10 мм дистанція (камера) поміж стеклами, простір між якими заповнено газом аргон.
  • 4 – скло 4 мм без будь-якого покриття (назва звичайного скла).
  • 10Ar – ще одна повітряна камера шириною 10 мм с заповненням аргоном.
  • 4LowE – 4 мм ширина скла, LowE – енергозберігаюче напилення.

Другий спосіб теж дуже простий. Для його реалізації нам знадобиться запальничка або свічка. Піднесіть запалений вогник до скла та подивіться на його відображення. В склі без енергозбережения колір відображення полум'я не зміниться, як показано на фото нижче.

Склопакет без енергозбереження

Якщо перед вами енергозберігаючий склопакет, то кожен шар енергозберігаючого скла відображає полум'я в дещо спотвореному кольорі та придає йому певний відтінок:

Склопакет з енергозбереженням

  • Найближча до нас свічка горить рожевим, так як це скло з енергозбереженням.
  • Найвіддаленіша свічка з бузковим відтінком через те, що встановлене мультифункціональне скло.
  • Свічка по центру не змінила свій відтінок та горить звичайним жовтим кольором, так як це скло не має ніякого напилення.

Даний спосіб є найшвидшим, доступним та простим для будь-якого покупця.

Третій спосіб реалізують професіонали будівельної сфери – використання тепловізору. За допомогою цього приладу можна визначити не тільки температурну різницю склопакетів, але пари та гарячої води в віконному отворі.

Різниця склопакетів

Як бачимо, в лівому склопакеті тепле повітря виходить назовні, обігріваючи вулицю. Тепле повітря піднімається вгору по склопакету, що робить зону біля підвіконня холодної. В енергозберігаючому ж склопакеті температура розподіляється рівномірно по всій площі скла. Також, важливо не забувати, що тепла дистанційна рамка грає важливу роль в збереженні температурного режиму. Адже різниця між теплою і стандартної рамкою становить в середньому 5 градусів.

Аргон в склопакеті

За допомогою тепловізора наявність аргону визначити можна. Але візуально це зробити набагато простіше. Потрібно всього лише знайти ось такі клапани в кутах (як на фото) та переконатись, що аргон швидше за все в склопакеті є.

Склопакет з аргоном

Однак клапани не є стовідсотковою гарантією наявності аргону. Деякі заводи використовують герметичні камери, які дозволяють наповнювати склопакет аргоном на 100%. Більш того, через клапани відбувається втрата газу, яка становить до 15% в рік. Якщо ж аргон закачують через камери, то втрати газу становлять максимум до 3% в рік. І це означає, що аргон у вікні вам прослужить приблизно 15 років.

Наявніть аргону – це не гарантія теплого вікна. Безумовно, аргон підвищує теплоопір, але вікно робить теплым тілько сукупність характеристик: скло з напиленням, тепла рамка, аргон, товщина профілю та, авжеж, монтаж вікна за ДСТУ. Ось чому так важливо довіряти вибір та встановлення вашого вікна Запоріжжя тільки професіоналам. У Першому Віконному Бюро працюють кращі монтажники, які працюють за нормами ДСТУ. А пз будь-яких питань щодо енергозберігаючих вікон вас проконсультують наші менеджери.

Залишити заявку
Рейтинг 4.80 (Проголосувало: 20)
Дата публикації: 09 вересня 2021
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}