Як вибрати пластикові двері - велике керівництво

Тема металопластикових дверей, як з'ясувалося, детально знайома далеко не кожному, тому ми вирішили її поглиблено висвітлити в даному матеріалі. Мова піде про те які види пластикових дверей існують, куди їх можна застосувати, як довго служать і чим вони краще металевих або МДФ дверей. Поговоримо про двох великі класи дверей - вхідні та міжкімнатні. Буде цікаво.

Як вибрати пластикові двері - велике керівництво

Що таке пластикові двері?

Пластикові двері - це конструкція, яка призначена для перекриття стінового (дверного) прорізу, що складається з ПВХ профілю з внутрішнім сталевим армуванням (або без нього в деяких випадках), стулка (-і) якої укомплектована відпорними-запірним механізмом і елементами ущільнювачів.

Але це все теорія. Пластикові двері вже давно використовуються для перекриття прорізів як зовні, так і всередині приміщення. Через свою гнучкість ПВХ дозволяє виготовити різні форми дверей за відносно невеликі гроші, залишаючись при цьому енергоефективними, коли це потрібно. Існує безліч видів і конфігурацій металопластикових дверей: вхідні та міжкімнатні, відкривні і розсувні, зі склопакетом і сендвіч панелями, одностулкові і двостулкові... Можна довго розбиратися, але ми постараємося спростити та систематизувати на прикладі нашого асортименту в Першому Віконному Бюро®. Для простоти розуміння розділимо всі пластикові двері на два великі розділи - вхідні та міжкімнатні. З цієї точки і візьмемо старт.

Вхідні пластикові двері

Входные пластиковые двери

 

Вхідні двері служать перш за все для того, щоб обмежити доступ сторонніх з вулиці, а також запобігти втратам тепла, забезпечити естетичний зовнішній вигляд екстер'єру, ізолювати від шуму.

Відразу зробимо застереження, що в цьому розділі мова піде про вхідні пластикові двері для приватних будинків, офісів та магазинів. У квартирах двері з ПВХ використовуються переважно в якості міжкімнатних або виходів на балкон, так вже склалося історично.

Вибираємо пластикові вхідні двері для дому

У своєму будинку вхідні двері виступають в ролі якоїсь візитної картки. При підборі конфігурації пластикових дверей важливо враховувати кілька складових: надійність, енергоефективність та відповідність зовнішньому вигляду фасаду.

Двері із пластику можуть догодити практично будь-яким вимогам за рахунок своєї гнучкості стилю виконання, колірних і конструкторських рішень. Всі приклади ви можете побачити на різних фотографіях по ходу читання цієї статті.

Підбір варіантів двері з пластику в будинок ми будемо здійснювати з двох основних варіантів - відкривних дверей і розсувних.

Розкривні пластикові двері в приватний будинок

Распашные пластиковые двери

Відкривні двері ПВХ - двері, в яких стулка відкривається від себе або на себе, стандарт в більшості будинків. У таких пластикових дверей вкрай широкий діапазон цін, починаючи від недорогих варіантів і закінчуючи дизайнерськими дверима з гнутими імпостами і високими показниками збереження тепла. Можуть бути в більшості випадків одностулковими і двостулковими.

Вхідні двері в будинку повинні зберігати тепло, тому ми рекомендуємо профільні системи шириною 70 мм. Склопакети для вхідних пластикових дверей краще вибрати згідно 1-ї кліматичної зони ДСТУ: ширина 32-40 мм з двома камерами, заповненими аргоном. Обов'язкова наявність i-покриття на 2 стеклах, з боку вулиці і з боку будинку.

«Мало хто знає, що склопакет шириною 32мм і 40 мм за вартістю практично не відрізняються, але другий має більшу тепло- і шумоізоляцією»

Безпека пластикових вхідних дверей для будинку забезпечується так само, як і в металевих за рахунок якості замків і конкретно личинки. В результаті професійні «домушники» можуть зламати що завгодно, в тому числі і металопластикові двері, тому не варто нехтувати установкою охоронної системи.

Довговічність відпорно-запірних механізмів в пластикових дверей визначається в залежності від розміру стулки і планованої частоти відкриттів. Підбір конфігурації пластикових дверей здійснюється технологом. Вимоги до дверей в будинок і двері в магазині, де за день може бути кілька сотень відкриттів, відрізняються трохи більше, ніж повністю. Якщо розрахунок вірний і монтаж виконаний за технологією - двері прослужать дуже довго без будь-яких проблем з регулюванням або ремонтами.

Розсувні пластикові двері в приватний будинок

Раздвижные пластиковые двери

 

Розсувні ПВХ двері - використовуються в великих панорамних отворах або в тих випадках, коли потрібна ергономіка. Рідко використовуються в якості вхідних дверей через низький рівень безпеки, естетики і високу ціну.

Важливо розуміти, що існує два види систем розсувних пластикових дверей: холодна і тепла. Холодна застосовується в альтанках, на балконах, неопалюваних верандах і т.д. Тепла ж система використовується в опалювальних приміщеннях при панорамному склінні. Безпеку можна забезпечити застосуванням розжареного скла і підключенням охоронної системи.

Вибираємо пластикові вхідні двері для магазину або офісу

Пластиковые двери для офиса или магазина

Власники комерційних приміщень, таких як офіси, магазини, салони, пред'являють до вхідних дверей особливі вимоги. Висока прохідність і недбалість при експлуатації вимагають вищого класу надійності, при цьому потрібна адекватна ціна, та ще й дизайн би не завадив.

Всі ці запити можуть виконати посилені металопластикові двері. Прийнятну вартість можна сформувати за рахунок використання теплих сендвіч панелей, при цьому знизивши масу стулки, що дасть менше навантаження на фурнітуру. Довгу експлуатацію забезпечить міцне внутрішнє сталеве армування і правильна установка дверей. Дизайн забезпечується десятками кольорів ламінації на вибір замовника і його бюджет.

Зверніть увагу, що під поняттям вхідні пластикові двері ми розуміємо конструкції, які захищають приміщення безпосередньо від вулиці. Тому, наприклад, при постійній експлуатації дверей магазину з прохідністю від 100 осіб на день про підтримку температури в приміщенні в зимовий час потрібно подбати за допомогою додаткових обігрівачів.

Щоб розробити і прорахувати проект пластикових вхідних дверей для комерційних приміщень - залиште заявку прямо з цієї сторінки, натиснувши на зелену трубку в правому нижньому кутку.

Переваги вхідних пластикових дверей

Преимущества пластиковых входных дверей

Без перебільшення вхідні металопластикові двері - один з кращих варіантів для будь-якого об'єкта, що володіють чудовим спектром переваг перед металевими і алюмінієвими дверима:

 • Пластикові двері зберігають більше тепла в будинку і мають високий коефіцієнт опору теплопередачі;
 • Ламінування пластикових профільних систем і палітрі кольорів склопакетів дозволяє домогтися величезного різноманіття кольорів і текстур для будь-якого дизайну;
 • Гнучкість пластика дозволяє розробляти нестандартні геометричні форми дверей;
 • Догляд за металопластиковими дверима здійснюється набагато простіше, він менше вбирає забруднення і легко відмивається;
 • Пластикові вхідні двері не схильні до реакцій на ультрафіолетові промені і перепади температур, на відміну від дверей з МДФ панелями;
 • Одна з головних переваг - це більш низька вартість в порівнянні з алюмінієвими або дерев'яними дверними конструкціями;
 • Всупереч міфам, у металопластикових дверей високі показники протипожежної стійкості, що підтверджується відповідними сертифікатами;
 • Завдяки застосовуваній нами жорсткій системі армування і посиленій фурнітурі, пластикові двері від Першого Віконного Бюро можуть прослужити значну кількість часу і витримати десятки і сотні тисяч відкриттів;

Міжкімнатні пластикові двері

Межкомнатные пластиковые двери

 

Міжкімнатні двері з пластику, як правило, застосовуються на об'єктах, де практичність - головний критерій. За дверима з ПВХ профілю легко доглядати, вони не бояться вологи, мають більш посилені фурнітурні рішення ніж міжкімнатні двері з дерева, МДФ панелей та інших матеріалів.

Давайте розглянемо випадки, коли буде обґрунтованим рішення замовити саме пластикові міжкімнатні двері.

 • Для квартири. Металопластикові міжкімнатні двері для квартири застосовуються найчастіше в повнометражних квартирах в балконних блоках. Стандартний балконний блок виготовляється зі звичайного віконного профілю, але для великих стулок цей варіант не надійний. Якщо ви вирішили поміняти балконний блок в повнометражній квартирі з високими стелями - замовляйте двері на балкон з міжкімнатного профілю.
 • Для приватного будинку. Застосування пластикових міжкімнатних дверей в цьому пункті більш широке, ніж в квартирах. Всередині самого будинку використовуються ПВХ двері досить рідко, але в приміщеннях підвищеної вологості, підсобних приміщеннях, лазнях або саунах, літніх душах і санвузлах, а також альтанках є незамінним атрибутом. Звичайні МДФ двері просто не витримають умов експлуатації в перерахованих вище об'єктах, а алюмінієві міжкімнатні двері будуть як мінімум в 2 рази дорожче.
 • Для офісів або магазинів. Підприємці вибирають для своїх приміщень пластикові міжкімнатні двері з кількох причин: невисока ціна, тривалий період експлуатації, можливість підібрати фірмові кольори за допомогою ламінації, тривалі гарантійні терміни. Всі ці переваги роблять пластикові міжкімнатні двері найбільш вигідним для бізнесу варіантом перекриття прорізів.
 • Для виробничих приміщень. Міжкімнатні двері для виробництва мають набагато більш високі вимоги, особливо з протипожежної частини. Саме тому ви можете зустріти на більшості заводів, фабрик і складів двері з пластику. У нашій компанії є всі необхідні сертифікати, які дозволяють виготовити металопластикові двері для будь-якого виробничого приміщення.
 • Для медичних установ. У медицині дуже важливу роль відіграє чистота і стерильність. Тому міжкімнатні двері для таких закладів повинні витримувати певну обробку хімічними матеріалами, гарантувати довгу експлуатацію і мати відповідні санітарні та екологічні сертифікати. Тому пластикові міжкімнатні двері для лікарень, поліклінік, стоматологічних центрів - є оптимальним рішенням.

Як бачите, міжкімнатні пластикові двері мають дуже широкий діапазон застосування практично на всіх об'єктах. Саме з цієї причини їх вибирає для себе безліч людей. Якщо у вас виникли якісь запитання по технічній частині або вартості - задайте їх нашим менеджерам, залишивши заявку на зворотний дзвінок.

У сухому залишку...

Вітаємо! Ви прочитали всі до кінця і, сподіваємося, оцінили всі переваги, способи застосування і різноманіття пластикових дверей. Не існує більш оптимального та універсального за всіма параметрами рішення перекриття дверного отвору ніж пластикові двері.

Ціни типових дверей з профільних систем WDS і Rehau ми представили на цій сторінці.

Є проект? Давайте обговоримо!

Залиште заявку для наших менеджерів через онлайн чат або кнопку зворотного дзвінка праворуч.

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 12)
Дата публикації: 03 грудня 2019
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}