Чи шкідливі пластикові вікна?

Наскільки безпечно встановлювати пластикові вікна в своїй оселі і що слід знати про це.

Чи шкідливі пластикові вікна?

Чи присутні шкідливі речовини в профілі пластикових вікон (ПВХ)?

У народі побутує думка, що металопластикові вікна шкідливі для здоров'я і небезпечні у використанні. Ця думка часто розкручують екологи та лікарі, спираючись багато в чому на бажання захистити людей від потенційно шкідливих матеріалів. Досить похвально з їх боку, але не обгрунтоване в повній мірі. Варто також враховувати, що прогрес не стоїть на місці і виробники пластикового профілю і конструкцій пішли в технології виготовлення далеко вперед.

Один з основних компонентів віконних профілів - це полівінілхлорид. У його складі містяться в однаковій мірі хлор і етилен, які одним лише назвою можуть викликати жах у більшості людей, які відразу уявили собі жахливі отрути. Але все не так страшно, оскільки потрібно врахувати в якому стані знаходяться ці речовини. ПВХ являє собою порошок, і щоб отримати потрібну речовину для використання у віконних рамах, його розбавляють декількома компонентами, які його пов'язують. Відповідно, готова речовина не є активною і не чинить негативний вплив на здоров'я людей, що підтверджують висновки санітарно-епідеміалогіческой експертизи.

А як же свинець у вікнах?

Так, деякі виробництва використовують його як стабілізатор, але це незначна частина. Ви завжди можете купити металопластикові вікна, які свинцю не містять. У наш час це не рідкість, асортимент досить різноманітний і включає в себе як вітчизняних виробників, так і європейських.

А що якщо трапиться пожежа?

В таком случае использование пластиковых окон будет выгоднее, чем использование деревянных конструкций. Дерево, как материал, гораздо более опасно при пожаре чем поливинилхлорид, так как горит быстрее и выделяет угарный газ, который сложно распознать (не имеет цвета и запаха). ПВХ горит медленнее и начинает выделять вредные вещества более позже, что может позволить эвакуироваться из очага возгорания и предпринять нужные шаги его ликвидации.

Современные производители пластиковых окон, в большинстве, производят безопасные конструкции для повседневного использования. Их деятельность регламентируется санитарными нормами и усиливается опытом всей отрасли производства, который насчитывает более 50 лет с момента выхода с конвеера первого пластикового окна Rehau в Германии.

Будьте здоровы и покупайте только хорошие окна!

Залишити заявку
Дата публикації: 05 січня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}