Пластикові вікна: чи безпечні вони для дітей?

Для дітей, залишених в кімнаті без батьківського нагляду, пластикові вікна дійсно становлять небезпеку, однак лише за умови відсутності спеціального замка. У Вашому будинку/квартирі живуть маленькі непосиди? Буде корисно дізнатися, як робляться вікна для безпеки дітей, чим відрізняються. Охоче поділимося корисною цікавою інформацією просто зараз!

Пластикові вікна: чи безпечні вони для дітей?

Варіанти безпечних металопластикових вікон

Випадання дітей з відкритих вікон є гострою сучасною проблемою. Провідні виробники постійно вдосконалюють свою продукцію в даному напрямку. На розсуд покупця пропонується кілька варіантів захисту м/п віконних конструкцій, а саме замки таких типів:

  • Вбудовані;
  • Врізні і накладні;
  • «Заглушки» зі зйомною ручкою;
  • З блокувальним тросом;
  • Фіксатори з ключами.

У всіх способів захисту існують індивідуальні переваги, що заслуговують на увагу потенційних користувачів. Наприклад, при виготовленні вікна або на додаток до готової конструкції замовляють ручку з врізним замком, що надає високий рівень безпеки без зміни мікроклімату. «Увімкніть» замок, змінивши положення стулки поворотом ключа. Не менш затребуване використання металевих пластин-фіксаторів. Повернувши даний фіксатор в основі віконної конструкції, отримаєте надійно закрите вікно. Вартість включення деталі у виріб мінімальна.

Блокатори врізного і накладного видів характеризуються зручністю, високою надійністю і довговічністю. Переваги обох виробів об'єднуються в можливості провітрювання без обов'язкового відкриття віконця. Буде потрібен комплект із фіксованого на вікні блоку + врізаючої в раму деталі.

Замки-заглушки виглядають як невеликі ручки. Встановлюються на вікні замість звичайної заводської ручки, легко знімаються при необхідності захистити дитину. Цікава модель - фіксатор з тросом. Принцип роботи такого троса схожий на принцип використання звичайного ланцюжка вхідних дверей, з двома важливими відмінностями: сталевий трос знаходиться в пластиковій оболонці, а стулка кріпиться в стаціонарному положенні, розташовуючись в невеликому поглибленні з замком. Вбудований замок додасть вартості конструкції, проте забезпечить максимально простий спосіб використання захисту. Сучасні недорогі безпечні вікна з ключем купуйте у компанії, перевіреної сотнями замовників!

Залишити заявку
Дата публикації: 18 квітня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}