WDS 8 Series - огляд віконної профільної системи

Що з себе являє найтепліший профіль компанії Міропласт - WDS 8 Series і чому його вигідно встановлювати в котеджі і будинки. У чому переваги і чи є недоліки? Читайте далі ...

WDS 8 Series - огляд віконної профільної системи

WDS 8 Series: застосування системи

Скління котеджу або приватного будинку завжди відповідальніше ніж аналогічні роботи з квартирою. Різниця полягає в тому, що в своєму будинку ви самі регулюєте свої витрати на опалення, електроенергію, споживання води та інші витрати, тому потрібно приділити особливу увагу вікнам. Є кілька варіантів скління: дерев'яні вікна, алюмінієві вікна або пластикові вікна. Системи з дерева і "теплого" алюмінію в цьому огляді ми розглядати не будемо, оскільки вони на порядок дорожче і можуть добре урізати ваш бюджет, не маючи при цьому переваг в теплосберженіі в порівнянні з пластиковими вікнами. Для того, щоб максимально економити на опаленні, потрібні вікна з широкого профілю з енергозберігаючим склопакетом 40+ мм і надійною фурнітурою для якісного притиску відкриваються віконних стулок. Одним з таких рішень є металопластикові вікна для котеджів з профільних систем WDS 8 Series, про них і піде мова.

Знайомство з WDS 8 Series

WDS 8S

Профіль WDS 8 Series був розроблений компанією Міропласт для об'єктів з максимальними вимогами в енергоефективності. Вікна з цієї профільної системи найкраще проявляють свої властивості в котеджах і приватних будинках, оскільки дозволяють економити кошти на опаленні. Це означає, що ви можете прорахувати їх рентабельність і через кілька років окупити свої вкладення в скління, з огляду на постійно зростаючу вартість газу. Для наочності на офіційному сайті WDS представлений енергокалькулятор, який може в онлайн режимі розрахувати зекономлені кошти за 1 опалювальний сезон. Наприкінці огляду ми наведемо порівняльну таблицю характеристик з аналогічними іноземними (і не дуже) профільними системами.

Теплозберігаючі властивості WDS 8S

WDS 8 Series - це профіль з монтажною шириною 82 мм. Рама укомплектована шістьма камерами, а в стулці ви зможете знайти цілих вісім камер, що відображено в назві. Також варто відзначити, що пластикові вікна з цієї профільної системи мають в базі три контури TPV ущільнення. Передбачена ширина склопакета складає цілих 44 мм. Про що говорять ці характеристики? Про те, що замовляючи вікна WDS 8 Series, ви отримуєте одне з найтепліших рішень скління в Україні, що солідно перевищує вимоги ДСТУ. Природно, що існують приблизні аналоги, але вони як правило дорожче (дивіться зведену таблицю нижче).

Шумоізоляція WDS 8S

Завдяки згаданому вище потрійному контуру ущільнення і ширині металопластикових вікон WDS 8 Series, шумоізоляція має високі показники. Говорячи простими словами, при закритті вікна ви не почуєте вуличних шумів таких як звук двигуна, те, як лаються сусіди або перфоратор на прилеглій забудові. Це безумовний плюс для того щоб ваш сон ніхто не потурбував, але для безпеки ми щиро рекомендуємо обзавестися охоронною системою, так як при закритих вікнах можна не почути прокравшогося на територію зловмисника.

Зовнішній вигляд WDS 8S

Металопластикові вікна WDS 8 Series відрізняються сучасним дизайном з округлими формами і плавними лініями. Готові конструкції виглядають гармонійно в будь-якому дизайні інтер'єру і фасаду. Колір внутрішньої і зовнішньої ламінації можна підібрати виходячи з Ваших побажань як стандартний, так і оригінальний "антрацит" або "дуб Шеффілд". Форми пластикових вікон можуть бути прямокутними, квадратними, трапецієподібними, трикутними або навіть багатокутними. Технічні обмеження стосуються тільки круглих вікон, оскільки через ширину профільної системи їх неможливо виготовити.WDS 8S ламинация

Поведінка "в отворі"

Встановлювати металопластикові вікна WDS 8 Series однозначно повинні кваліфіковані фахівці. Обумовлено це тим, що для економії тепла у вашому будинку монтаж повинен проводитися на високому рівні (бажано монтаж за ДСТУ). Багато хто вже знає, що сталевий підсилювач в віконному профілі комплектується заводом переробником і як наслідок жорсткість конструкції залежить від добросовісності такого підприємства. Наші партнерські заводи-переробники систем WDS комплектують готові пластикові вікна WDS 8 Series арміром товщиною від 1,5 до 2 мм. У рамі це закрита квадратна труба, а в стулці П-подібний підсилювач.

Підбиваючи підсумки

Наводимо обіцяну нами порівняльну таблицю щодо аналогічних теплих профільних систем для скління котеджів і будинків.

З таблиці ми бачимо що пластикові вікна WDS 8 Series - це оптимальне рішення для теплого скління котеджу, завдяки інноваційному підходу в розробці ущільнювачів, а також оптимальної ширині склопакета і профілю. Але найбільшим плюсом в сьогоднішніх реаліях є ціна. Різниця з аналогами може скласти тисячі гривень на вартості всього об'єкта скління. Приходимо до висновку, що з "вісімкою" ви отримуєте кращі характеристики енергозбереження, не переплачуючи за бренд і логістику з інших країн. Прорахувати вартість металопластикових вікон WDS 8 Series можна за контактними телефонами Першого Віконного Бюро або безпосередньо в салонах: м. Запоріжжя, ул. Українська 8 або м. Запоріжжя, вул. Перемоги 12.

Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 16)
Дата публикації: 12 травня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}