Огляд бюджетної профільної системи Olimpia

Огляд бюджетної віконної профільної системи Olimpia. Читайте далі ...

Огляд бюджетної профільної системи Olimpia

Бюджетна система

На жаль в Україні не кожен може собі дозволити замовити пластикові вікна відповідно до вимог ДСТУ. Через ситуацію, що склалася, багато віконних компаній пропонують своїм замовникам недорогі варіанти скління. Здешевлення конструкцій починається як правило з віконного профілю і в цьому огляді ми вирішили розставити всі крапки над i в одній з популярних бюджетних профільних систем від компанії "Міропласт" - Olimpia. Профіль має монтажну ширину в 60 мм з трьома камерами і Г-образним армуючим сталевим профілем всередині. Товщина зовнішньої стінки фактично має ширину від 2,6 до 2,7 мм, що відповідає класу B. Склопакет в профільній системі Olimpia передбачається шириною від 24 мм до 32 мм (однокамерний або двокамерний відповідно).

Теплозберігаючі властивості

За рахунок трьох камер в рамі і стулці неможливо отримати максимальні теплозберігаючі якості за профілем - це факт. Але в умовах обмеженого бюджету або коли не стоїть завдання максимум по енергоефективності в приміщенні, варіант трmjхкамерної профільної системи Olimpia підійде як не можна до речі. В крайньому випадку, щоб підвищити теплоопір, завжди можливо встановити енергозберігаючий двокамерний склопакет, який більше вплине на ці показники ніж сам профіль, оскільки в більшості випадків має більш велику площу, ніж рама. Якщо порівнювати профільну систему Olimpia зі старими радянськими вікнами, то "економка" від Міропласт буде значно ефективніша і колосальну різницю Ви зможете відчути вже в перші холодні дні. Коефіцієнт теплового опору профільної системи Olimpia складає близько 0,72 м²•° С/Вт. Звідси робимо висновок, що в сукупності з двокамерним енергозберігаючим склопакетом і правильним монтажем Ви можете отримати вікна, сильно наближені до стандартів ДСТУ.

Шумоізоляція

У вікнах з профільної системи Olimpia використовується подвійний контур ущільнення TVP, як і в більш дорогих серіях торгової марки WDS. У сукупності з двокамерним склопакетом шириною 32 мм можна домогтися середнього рівня шумоізоляції. Якщо ж встановлювати більш недорогий однокамерний склопакет, то отримуємо в готовому вікні рівень шумоізоляції нижче середнього, що не підійде для будинків, розташованих біля дороги або в жвавих місцях.

Зовнішній вигляд

Не дивлячись на свій відносно невисокий цінник, вікна з профільних систем Olimpia виглядають сучасно і деякими дизайнерськими штрихами повторюють дорожчі серії профільних систем WDS. Склад пластика і ущільнювачів також не відрізняється, тому навіть бюджетні металопластикові вікна Olimpia НЕ пожовтіють, не вигорять і не зруйнуються під впливом ультрафіолету, вологи і вітру. Варто зазначити, що ця профільна система не ламінується, тобто можливо замовити лише вікна білого кольору.

Цінова політика

Ось ми і дійшли до найголовнішого - це ціна. Вікна з профільної системи Olimpia відповідають бюджетному сегменту і є одними з найбільш недорогих на ринку металопластикових конструкцій. Не дивлячись на це, якщо порівнювати з конкурентами, вікна з Olimpia від Першого Віконного Бюро мають ряд незаперечних переваг. По-перше, це армуючий сталевий профіль товщиною від 1,2 мм і більше на вибір. Він забезпечує достатню жорсткість конструкцій для багаторічного функціонування вікон Olimpia і опору вітровим навантаженням. По-друге, наші економні вікна Olimpia збираються на сучасному обладнанні, як і більш дорогі профільні системи, тому якість спайки рамних і стулкових швів, функціонування фурнітури і "поведінки" встановленого в отвір вікна будуть завжди на високому рівні.

Порівняльна характеристика популярних еко-профілів

З наведеної вище таблиці ми можемо зробити деякі висновки. По-перше, профільна система Olimpia впевнено випереджає конкурентів в показнику коефіцієнта теплового опору. Простіше кажучи профіль на порядок тепліший, ніж аналогічні виробники, представлені в таблиці. По-друге, Olimpia в порівнянні з іншими аналогічними системами не є ні найдешевшою, ні найдорожчою. В "іноземних" профілях завжди закладена ціна за бренд і логістику, а в найдешевших є ймовірність економії на сировині і сталевому армуванні.

Прорахувати бюджетні вікна з використанням профільної системи Olimpia можна в режимі онлайн, залишивши заявку на нашому сайті. Актуальні ціни стандартних вікон можна побачити ТУТ.

Залишити заявку
Дата публикації: 23 листопада 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}