WDS 6S - огляд нової профільної системи 2019 року

Сьогодні в статті говоримо про ще одне оновлення профільних систем компанії Міропласт - WDS 6S. Наскільки краще стала нова система і стала взагалі? Чи змінилася ціна готових вікон для Клієнтів? Чи підходить система для програм компенсації і в якій комплектації? Відповіді на ці та інші питання читайте далі в нашому огляді.

WDS 6S - огляд нової профільної системи 2019 року

Що змінилося?

Якщо Ви вже замовляли енергоефективні вікна або тільки розглядаєте для себе такий варіант, то явно чули про профільну систему WDS 500. Вікна з п'ятикамерного профілю від Міропласт стали одними з найпопулярніших в Україні і систематично замовлялися під програми компенсації IQ Energy або "Теплий дім". Не дивно, оскільки вимоги ДСТУ в системах WDS 500 дотримані трохи більше ніж повністю і при цьому конструкції від більшості переробників надаються за дуже демократичною вартістю.
У червні 2019 ми побачили логічне оновлення WDS 500 з назвою WDS 6S. Пропонуємо Вам разом з нами розглянути нову систему під призмою клієнтської вигоди і здорового скептицизму.

Щоб зрозуміти зміни системи, ми використовуємо офіційну документацію і протоколи незалежних випробувань, з якими може ознайомитися будь-який бажаючий на офіційному Telegram каналі торгової марки WDS або в кінці цієї статті.

  • Камери в профілі. Додано по одній повітряній камері в рамі і стулці при тій же монтажній ширині 70 мм.
  • Підсилювач. Збільшено розмір камери для армуючого профілю. Тепер сталевий підсилювач в вікнах WDS 6S збільшений, відповідно конструкції стали більш жорсткими. Завдяки цьому поліпшується опір вітровим навантаженням і іншим кліматичним змінам.
  • Конструкція камер. Тепер три камери розташовані з боку вулиці, що покращує енергозберігаючі властивості готового вікна WDS 6S.
  • Склопакет. Збільшена площа склопакета, що позитивно впливає на кількість природного світла, який потрапляє в приміщення.
  • Стилістика. Змінений дизайн профільної системи на більш відповідний сучасним вимогам Замовників.

Як бачимо, в новій системі WDS 6S чимало змін у порівнянні з "попередником". Потрібно порівняти оновлений профіль з приблизно аналогічними системами за нашими стандартними критеріями, а після ознайомимося з усіма характеристиками більш детально.

Порівняння WDS 6S з аналогами

Сравнение WDS 6S с аналогами

Що можна сказати... WDS 6S продовжує утримувати лідерство за рівнем збереження тепла серед схожих систем класу В. Показник теплового опору профілю практично не змінився. У готовому виробі тепер ще більш важливим став показник теплового опору склопакета, звертайте на це увагу при виборі комплектації вікон. Загальна тенденція конструктивних змін профілів WDS відповідає загальним європейським тенденціям в склінні - більше природного світла без втрати енергоефективності.
Як і в молодшій серії WDS 5S (огляд тут), вартість готових вікон WDS 6S залишилася на колишньому рівні, що вигідно позначиться на бюджеті Замовника. У загальних рисах нова "шестикамерка" стала більш вигідно виділятися серед аналогів по співвідношенню ціни до отримуваних вигод і характеристик.

Енергозберігаючі характеристики WDS 6S

Энергосбережение в окнах WDS 6S

Нова профільна система WDS 6S, згідно з випробуваннями, змогла зберегти лідерські позиції серед аналогів, як і попередня WDS 500. Щоб отримати готове максимально тепле вікно WDS 6S ми рекомендуємо укомплектовувати його енергозберігаючим склопакетом шириною 40 мм з формулою 4i-14Ar-4-14Ar-4i . На сонячному боці можна розглянути варіант мультифункціонального склопакета 4Solar-14-4-14-4i. При такій комплектації отримуємо загальний коефіцієнт теплового опору приблизно 0,93 м2·К/Вт, що перевищує вимоги ДСТУ по енергоефективності.
Нагадаємо, що на вікна з коефіцієнтом вище 0,70 м2·К/Вт можна отримати компенсацію 35% від суми замовлення. Як це зробити в Запоріжжі - дізнайтеся у наших менеджерів, залишивши заявку на зворотний дзвінок.

Ціни на готові вікна WDS 6S

Цена окон WDS 6S

Вартість пластикових вікон з нової серії WDS 6S ніяк не змінилася по відношенню до попередньої і вкоренилася в твердому середньому сегменті. Ви, як споживач, отримуєте оновлений профіль з пристойною кількістю нововведень за дуже оптимальний прайс. Європейські аналоги від топ брендів Rehau або Veka будуть коштувати на порядок дорожче за ті самі або менш привабливі характеристики. Дешевше можуть коштувати подібні системи від брендів для широкого споживача, але характеристики в такому випадку можуть сильно поступатися WDS 6S, зокрема це енергозбереження, статичні властивості, дизайн і навіть якість збірки.

Захист від шуму

Показник опору шумів в попередній серії WDS 500 був на високому рівні. У новій профільній системі WDS 6S характеристики в цьому напрямку були посилені за рахунок будови конструкції: винесення трьох камер "на фасад" і додаткової шостиої камери. Ефективність шумозаглушення в вікнах залежить здебільшого від ширини склопакета, якості притиску фурнітури і монтажу, а вже після від характеристик профілю. По цьому, ми рекомендуємо при виборі комплектації металопластикових вікон підбирати широкий склопакет і якісну фурнітуру на відкриваючих стулках.

Дизайн WDS 6S

Зміна зовнішнього вигляду системи торкнулася висоти профілю. Була візуально збільшена площа скла, що є даниною загальної світової тенденції проектування житлових приміщень. Відзначимо, що модернізація торкнулася і лінійних форм профільної системи, які придбали додаткові грані. Під різну ширину склопакета рами і стулки WDS 6S будуть комплектуватися відповідним фігурним штапиком. Колір вікон WDS 6S представлений лінійкою WDS Color, де Ви можете знайти трендові в 2019-2020 роках кольори, наприклад пісочний антрацит, фікус, дуб Шеффілд і багато інших.

Підсумки підведемо...

Ми дійсно вважаємо що оновлення головної ДСТУ системи від Міропласт пройшло якщо не відмінно, то дуже добре. Профіль став більш жорстким, доростив одну камеру, став світлішим і стильнішим, але за первинними характеристиками (камерності і ширині) наблизився до WDS 7S. Через це роздрібні Замовники можуть заплутатися при виборі металопластикових вікон WDS. Для справедливості зазначимо, що за інших рівних WDS 7S має характеристики теплового опору вище ніж WDS 6S - 1,08 м2·К/Вт проти 0,89 м2·К/Вт відповідно.

У загальному плані видно роботу компанії в напрямку загальних світових тенденцій проектування, будівництва і дизайну. Металопластикові вікна WDS 6S - один з кращих в країні варіантів для скління опалювальних приміщень: приватних будинків, офісів, котеджів і квартир. За настільки демократичну вартість важко отримати настільки високі характеристики у всіх напрямках. Команда Першого Віконного Бюро однозначно рекомендує до покупки металопластикові вікна WDS 6S, як найбільш оптимальні. Всі ціни готових вікон WDS 6S представлені на сторінці вікна Запоріжжя ціни.

Хочете порахувати вікна самі? Скористайтеся нашим онлайн калькулятором вікон.

Залишити заявку
Рейтинг 4.92 (Проголосувало: 60)
Дата публикації: 17 вересня 2020
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}