Огляд WDS 7 Series - інновація в теорії або по факту?

Що ховає в собі шестикамерна новинка від Міропласт? Які її плюси і мінуси? Результати роки нашої роботи з профільною системою WDS 7 Series в огляді від Першого Віконного Бюро.

Огляд WDS 7 Series - інновація в теорії або по факту?

Сімка, як щасливе число

Компанія Міропласт представила в 2015 році свою новинку на ринку металопластикових вікон - WDS 7 Series. Було багато пафосних промов і великі кошти були вкладені в те, щоб донести як до заводів переробників, так і до споживачів всі переваги та інновації цієї профільної системи. У цьому огляді ми постараємося розібратися чи все так добре і красиво на ділі: визначимо технічні особливості і відмінності від конкурентів, як поводиться профіль на об'єктах в уже встановлених вікнах, цінова політика і відповідність сучасним вимогам Замовників.

Профільна система WDS 7 Series стала поліпшеною заміною профільної системи WDS 505. Попередник міцно укорінився в сегменті "середній +" і завоював довіру українців, які мали на меті економію на опаленні в поєднанні з естетичним виглядом вікон і можливості вибрати для себе колірні і нестандартні рішення. Але прогрес не стоїть на місці і щоб триматися на плаву в стрімко розвивачому віконному ринку - потрібно йти в ногу з часом і постійно покращувати свій продукт. Такою інновацією на думку Міропласт повинна стати "сімка", яку просувають як "Новий енергоефективний продукт, який не має аналогів в Україні" (інформація з сайту wds.ua)

"Сімка", в порівнянні з WDS 505 додала по одній додатковій камері в рамі і стулці, додалася можливість установки розширеного склопакета шириною 40 мм. Більше ніяких технічних змін профіль не прітерпел. Давайте розбиратися попунктно, що вдає із себе WDS 7 Series.

Теплозберігаючі властивості

WDS 7 Series має в комплектації 6 камер в стулці і рамі, монтажна ширина профілю - 70 мм, а товщина зовнішньої стінки 2,8 мм. Конструкція профілю утворює "потрійну шубу" за допомогою трьох камер, що знаходяться із зовнішнього боку. Включена можливість установки склопакета шириною 40 мм, який суттєво підвищить енергозберігаючі характеристики готового пластикового вікна. Кількість камер, також "грає на руку" в теплоізоляції, посилюючи коефіцієнт теплового опору. Це означає, що тепло в приміщенні буде краще зберігатися. Такі показники відповідають ДСТУ для південних областей України, які потрапляють до другої кліматичну зону, відповідно до ДБН. Наприкінці огляду ми наведемо порівняльну таблицю з показниками енергоефективності популярних профільних систем.

Шумоізоляція

Так як WDS 7 Series є представником середнього сегмента віконних профільних систем, його показники шумоізоляції достатні для того, щоб Ви не чули звуки навколишнього середовища, навіть якщо вікна виходять на швидкісне шосе. Максимуму шумоізоляції можна досягти з розширеним склопакетом, а решту забезпечить ширина профілю, кількість камер і два контури ущільнення TVP.

Зовнішній вигляд

Профільна система WDS 7 Series в порівнянні з WDS 505 не змінила "зовнішність". Це все ті ж стильні закруглені лінії профілю поряд з підібраними автентично штапиками, відповідними за стилем і фактурою. Колірна палітра ламінації залишилася колишньою - це класичні кольори "Золотий дуб", "Горіх", "Темна вишня", "Дуб монтана", а також нестандартні кольори - "Дуб Шеффілд", "Натуральний дуб", "Антрацит" і "Сріблястий металік ".

Інновації

Інженерні ходи, які реалізовані в WDS 7 Series окремо вже зустрічалися в різних профільних системах різних виробників і головна особливість полягає в тому, що тут вони зібрані в одному профілі, що ставить його поза конкуренцією, тому що аналогів такого рішення немає. Особливу увагу варто звернути на систему відведення конденсату з профілю, яка реалізована шляхом нахилу дренажу на 2°. Вода не застоїться у вікні і буде видалена природним шляхом "по похилій" через водовідливні отвори.

Цінова політика

Вартість готових металопластикових вікон з профілю WDS 7 Series порівняно дорівнює цінам більшості вікон з п'ятикамерного профільними системами. Простіше кажучи, Ви отримуєте якісний 6-камерний профіль за ціною 5-камерного, який, має сертифікати відповідності УкрСЕПРО, ISO 9001: 2008, а також отримав паспорт німецького інституту віконних технологій ift Rosenheim. Паспорт підтверджує європейську якість "Сімки" і відкриває дорогу для експорту в країни Євросоюзу. Формування ціни металопластикових вікон - доля фабрик збирачів готових виробів і дилерів, але в більшості випадків сьома серія продається за тією ж вартістю, що і традиційна "пятикамерка", позбавлена ​​додаткових переваг сьомої серії.

Поведінка "в отворі"

Металопластикові вікна WDS 7 Series мають високі показники вітрових навантажень завдяки своїй жорсткості. Це показала перевірка штормовими вітрами в Запорізькій області - вікна стійко витримали всі пориви. При правильному монтажі і установці євро укосів, що виключають пропускання холоду через шви - Ви отримаєте відмінне теплозбереження в отворі. За рік роботи з профільною системою WDS 7 Series не надійшло жодної скарги та рекламації як в білих вікнах, так і в ламінованих. Свідченням наших слів служать численні відгуки наших Замовників на найрізноманітніших об'єктах від квартир до заміських котеджів. Найбільш втішні коментарі ми отримали від учасників Державної програми енергозбереження.

Підбиваючи підсумки

WDS 7 Series - профільна система, яка задовольняє сучасні вимоги в енергозберігаючому склінні як житлових будинків і квартир, так і виробничих і офісних приміщень. Досвід виробництва компанії Міропласт згенерувати в оптимальне рішення в ціні, стилі і якісних інженерних рішеннях. Ми рекомендуємо WDS 7 Series для тих, хто цінує тепло, комфорт, сучасні технології, не маючи бажання платити великі суми за металопластикові вікна.

 

Профильная системаКоэф. теплосопротивленияКамеры, створкаКамеры, рамаТолщина стенкиСтеклопакетЦенаСтрана производитель
WDS 7 Series1,08 м²·°C/Вт662,8 ммдо 40 мм⭐⭐⭐⭐Україна
Rehau Brillant0,83-0,77 м²K/Вт652,8 ммдо 40 мм⭐⭐⭐⭐⭐Німеччина
Steko R6000,75 м²K/Вт552,7 ммдо 36 мм⭐⭐⭐⭐Болгарія
Decco 70Нет данных66Немає данихдо 32 мм⭐⭐Польща/КНР
OpenTeck Elit 700,86 м²K/Вт55Немає данихдо 42 мм⭐⭐Україна

Куди краще встановлювати вікна з профільної системи WDS 7

  • Кухня, ванна і будь-яке приміщення з підвищеною вологістю (обов'язково в поєднанні з двокамерним склопакетом 32 або 40 мм).
  • Балконний блок у вітальні або спальні в квартирі, якщо балкон не утеплений, або взагалі без скління.
  • Тепле скління котеджу металопластиковими вікнами стандартних і нестандартних форм і кольорів.
  • Скління за Державною програмою енергозбереження з розміром фінансової компенсації від 30% до 70%. Детальніше про програму читайте тут.
  • Скління теплого балкона - стандартного або французького.
Залишити заявку
Рейтинг 5.00 (Проголосувало: 1)
Дата публикації: 03 березня 2016
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}