WDS 500 - Огляд профілю відповідного ДСТУ

У цій статті піде мова про один з найпопулярніших і продаваних профілів для пластикових вікон - WDS 500. Розберемося, чи дійсно відповідає даний профіль вимогам сучасного замовника і державним стандартам, а також його сильні і слабкі сторони.

WDS 500 - Огляд профілю відповідного ДСТУ

Система WDS 500

Вікна з профілю WDS 500 більше не виготовляються, так як система знята з виробництва та замінена більш новим покращеним профілем WDS 6S, огляд на який можна знайти тут - огляд WDS 6S.

Профіль WDS 500 - один з флагманів продажів компанії Міропласт, який випускається вже досить давно і встиг заслужити певну репутацію. Позиціонувалася профільна система WDS 500 до 2015 року як типовий середній сегмент, відповідний ГОСТ-у. У нинішніх реаліях WDS 500 плавно перекочував в сегмент середній плюс, але від цього не втратив своєї популярності. Частково це обумовлено і видачею "теплих кредитів" від держави, які наказують вимоги відповідності ДСТУ та WDS 500 повністю їм відповідає. Давайте розберемо по поличках цю профільну систему і звичайно, як завжди, порівняємо її з аналогами.

Порівняльна характеристика 5-камерних профілів

З таблиці можна зробити кілька висновків. По-перше, профільна система WDS 500 - найтепліший профіль серед інших аналогічних варіантів. По-друге, система WDS 500 оптимальна в ціновому сегменті, тобто Ви не знайдете профіль дешевше з такими ж характеристиками за показниками опору теплопередачі. По-третє, можливість установки розширеного склопакета 40 мм забезпечує хорошу шумоізоляцію та енергоефективність. Розберемо все в деталях.

Теплозберігаючі властивості профілю WDS 500

Профіль WDS 500 складається з п'яти камер як в рамі, так і в стулці. Монтажна ширина відповідає вимогам ДСТУ і становить 70 мм. Товщина зовнішньої стінки профілю - 2,8 мм, що відповідає класу В. Є можливість встановити однокамерний або двокамерний склопакет шириною від 24 мм до 40 мм. Моностекло в профілях WDS 500 не передбачено з природних причин (пластикове вікно з профілю WDS 500 має виконувати свою цільову функцію - збереження температури в приміщенні). Енергозберігаючі властивості профілів WDS 500 відповідають вимогам ДСТУ за умови установки в готове металопластикове вікно двокамерного склопакета з i-склом і аргоном. Для вікон в Запоріжжі цього більш ніж достатньо для комфортного домашнього клімату як в квартирі, так і в приватному будинку або котеджі.

Важливий факт! Вікна з лінійки профілів WDS 500 підходять під Державну програму компенсації і ви зможете отримати 35% від суми договору назад. Подробиці читайте ТУТ.

Шумоізоляція WDS 500

Властивості захисту від шуму в профільних системах WDS 500 реалізовані трохи більше ніж достатньо. Забезпечуються такі показники за рахунок товщини в 70 мм, можливості установки розширеного склопакета і двох контурів ущільнення TPV. Якщо Ваша квартира або будинок знаходиться в шумному місці - вікна WDS 500 будуть одним з кращих виборів як за характеристиками, так і за оптимальною вартістю.

Зовнішній вигляд профілю WDS 500

Профільна система WDS 500 має класичний вигляд з округлими лініями і формами, відповідаючи всім іншим лінійкам від компанії Міропласт. Виготовити вікна з цього профілю можна як білі, так і ламіновані під дерево. На сьогоднішній день існує два варіанти кольорів ламінації WDS 500 - золотий дуб і горіх.

Вартість металопластикових вікон WDS 500

Як Ви вже помітили з порівняльної таблиці, WDS 500 займає далеко не найвищу позицію за вартістю. При замовленні вікон можна завжди заощадити на склопакеті, оскільки через високий коефіцієнт теплового опору профілю WDS 500 буде достатньо двокамерного склопакета 32 мм з аргоном і одним енергозберігаючим склом. Винятком буде лише той випадок, коли потрібен високий рівень шумоізоляції. Вікна WDS 500 - це теплі вікна за невеликі гроші.

Що в підсумку?

Металопластикові вікна з профілю WDS 500 - це оптимальний варіант для людей, які роблять покупки не спонтанно і рахують свої гроші. В даному випадку маються на увазі як витрати на виготовлення і монтаж вікон, так на їх ефективність і якщо хочете - рентабельність. Ми рекомендуємо встановлювати WDS 500 в квартири, котеджі, приватні будинки. Часто саме цю профільну систему вибирають для себе люди, що працюють у віконному бізнесі: монтажники, менеджери, технологи і навіть власники. Перше Віконне Бюро рекомендує!

Дізнатися ціни на вікна WDS 500

Залишити заявку
Дата публикації: 15 лютого 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}