Поширені помилки при експлуатації пластикових вікон

«Перше віконне бюро» гарантує тривалий термін служби пластикових вікон. Однак їх довговічність залежить не тільки від якості профілю, елементів конструкції, збірки, але і від умов експлуатації. Багато власників пластикових вікон дуже мало знають про догляд за ними, тому нерідко припускаються помилок, істотно скорочують терміни служби виробу. Наша компанія розповість про найпоширеніші помилки при експлуатації пластикових вікон і як їх уникнути.

Поширені помилки при експлуатації пластикових вікон

Приклади неправильного догляду за вікнами

Головна помилка - відсутність будь-якого догляду. Старі дерев'яні рами вимагали періодичного фарбування, утеплення на зиму, і це було очевидним для власників. Пластикові профілі і так теплі, довго не втрачають зовнішнього вигляду, тому створюється помилкова думка, ніби вони не вимагають ніякого відходу. Це не так.

Неправильний догляд, так само, як його повна відсутність, веде до передчасного зносу механізмів пластикового вікна. Помилки можуть бути наступними:

  • Неправильні миючі засоби. Абразивні, кислотні, їдко лужні засоби можуть пошкодити профіль, викликати пожовтіння, появу плям. Металеві губки просто подряпають ПВХ-поверхню. Використовувати потрібно мильну воду або спеціальні засоби для пластикових вікон.
  • Ігнорування фурнітури. Очищати її необхідно мінімум раз на рік, краще частіше. Спочатку видаляється пил і бруд пилососом, потім елементи змащуються машинним маслом, рідиною WD-40.
  • Брудні ущільнювачі. Вони забезпечують абсолютну герметичність вікна, губляться з нашаруванням пилу, бруду. Очищати ущільнювач необхідно раз на рік мильною водою з м'якою губкою, після чого бажано змащувати силіконовою змазкою.
  • Поворот ручки при відкритій стулці. Ручка - найбільш вразлива частина вікна. Зміна її положення при відчинених стулці може привести до заклинювання механізму.
  • Сторонні предмети між рамою і стулкою. Для провітрювання існує спеціальний режим, використовувати для підкладання сторонні предмети не рекомендується.
  • Надмірне навантаження на стулку. Перевантаження призводить до пошкодження віконної фурнітури, тому вішати на стулку квіти, побутові предмети заборонено.

Дотримуючись цих нехитрих правил, Ви зведете помилки при експлуатації пластикових вікон до нуля, і зможете насолоджуватися довготривалою службою ПВХ-профілю.

Залишити заявку
Дата публикації: 27 листопада 2017
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}