WDS 5S - огляд профільної системи. Поліпшення або фікція?

У 2019 компанія Міропласт представила масштабне оновлення недорогого і середнього сегмента своїх віконних профільних систем. У цій статті розглянемо бюджетну серію WDS 5S, яка замінила 4-камерний профіль WDS 400. У нашому матеріалі розглянемо характеристики нової профільної системи, порівняємо з конкурентами і звичайно ж розберемося, чи є реальні поліпшення в WDS 5S або всі зміни виключно маркетингові? Поїхали.

WDS 5S - огляд профільної системи. Поліпшення або фікція?

Порівняльна характеристика віконних систем 60 мм

Сравнение WDS 5S с конкурентами

З таблиці ми можемо побачити що теоретичні теплозберігаючі властивості профільної системи WDS 5S залишилися на колишньому рівні, незважаючи на додавання додаткової камери. Але потрібно розуміти, що цей показник в готовому вікні більше залежить від склопакета, площа якого в WDS 5S збільшилася в порівнянні з попередником - WDS 400. Однією з приємних новин стало те, що вартість готових вікон з профілів WDS 5S не змінилася. Нова система, як і її попередниця, залишається однією з найбільш вигідних на ринку по співвідношенню ціни до отриманого результату в готовому виробі.

Збереження тепла

Энергосбережение в системах WDS 5S

З додаванням п'ятої камери теплозберігаючі властивості профільної системи WDS 5S залишилися на колишньому рівні - 0,80 м2·К/Вт. У сукупності з двокамерним склопакетом товщиною 32 мм з аргоном в камерах і двома i-стеклами можливо добитися показника теплового опору рівному 0.71, що в теорії підходить для більшості квартир в Запоріжжі. Варто звернути увагу, що незважаючи на високий коефіцієнт теплового опору, компенсацію 35% від програми IQ Energy отримати не вийде, оскільки вимоги мають на увазі системи від 70 мм завширшки.

Вартість вікон WDS 5S

WDS 5S цена окон

Конструктивна оптимізація нової системи не вплинула на вартість готових виробів. Цей факт не може не радувати, тому що в наші дні різні товари з введенням інновацій відразу підіймають цінник. Фактично Ви, як покупець отримуєте п'ятикамерний профіль за ціною чотирикамерного. Однозначно позитивний фактор.

Дизайн системи

Дизайн профиля WDS 5S

Головна зміна стосується висоти стулки і збільшення площі склопакета. В іншому ж зовнішній вигляд не зазнав змін і тут можна зрозуміти виробника. Дизайн системи WDS 5S залишається актуальним з його класичними формами виконання. Ламінація профільних систем WDS 5S відбувається з використанням палітри WDS Color з більш ніж 35 кольорами виконання.

Шумоізоляція

Защита от шума в WDS 5S

У порівнянні з WDS 400, захист від шуму незначно посилився за рахунок п'ятої камери в профілі. Але потрібно розуміти, що цей показник більш залежить від ширини склопакета, фурнітури і якості монтажу готових віконних конструкцій. Правильний монтаж металопластикових вікон докладно описаний тут.

Що в підсумку?

Зміна профільної системи не позначилася на теплозберігаючих властивостях, але помітно поліпшила зовнішній вигляд і кількість природного освітлення, що надходить в приміщення . Приємним бонусом з боку Міропласт є і відсутність подорожчання, що має позитивно позначитися на продажах.
Чи можна сказати що зміна WDS 400 на WDS 5S - це маркетинговий хід? Ми думаємо, що більше ні, ніж так, адже кінцевий споживач отримує кілька важливих поліпшень за ті ж гроші.
Нові профільні системи WDS вже представлені в нашому онлайн калькуляторі вікон і прайсах готової продукції. Переходьте, прорахуйте, порівняйте і прийміть для себе рішення - перейти до розділу вікна Запоріжжя ціни.

Залишити заявку
Рейтинг 4.65 (Проголосувало: 77)
Дата публикації: 17 вересня 2020
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}