Види антимоскітних сіток
- Внутрішньорамна сітка. Традиційний різновид, характерний спеціальними внутрішніми рухомими елементами для фіксації сітки в отворі відкритої стулки. Виріб формується виходячи з точних габаритів віконного отвору, тому тут знадобиться допомога фахівця.
- Зовнішня сітка. Один з найпопулярніших варіантів антимоскітних сіток. Кріпитися за допомогою спеціальних куточків, прикручених з вуличною боку віконної рами. Прості в вимірі, але якщо використовувати пластикові куточки, то цей варіант буде всього на 1-2 сезону. Швидко пересихають на сонці і руйнуються. Рекомендуємо металеві куточки для антимоскітної сітки - вони прослужать стільки ж, скільки і саме вікно.
- Сітка на петлях. Використовуються в металопластикових балконних блоках як дверна сітка. Ідеально для цього підходить. Може застосовуватися і в вікнах.
- Розсувна. Принцип роботи схожий з функціонуванням дверей в поїзді. Така сітка характерна привабливим дизайном, досить простою схемою експлуатації, проте монтаж зажадає певних зусиль. Більш того, не на кожне вікно підійде сітка проти комах розсувного типу.
- Сітка плісе. Дуже оригінальний спосіб прикрасити кімнату, заодно остаточно вирішивши проблему набридлих комах. Звернення з сіткою нагадує механіку рулонного виду, однак рух йде горизонтальним чином, створюючи подобу гармошки. Дані товари часто пропонуються з виразними дизайнерськими ескізами, ніж привертають увагу креативних господинь.
Розмір має значення
Размер каждой ячейки в антимоскитной сетке может видоизменяться. Чем меньше ячейка, тем больше шансов не пропустить ни одного летающего вредителя. В то же время приток свежего воздуха и света будет всерьез ограничен, поэтому либо дополнительно следует использовать специальные гаджеты, позволяющие воздуху попадать внутрь помещения, либо найти оптимальный баланс размерности каждой ячейки.
Подберите антимоскитную сетку для своего дома или офиса, оставив заявку на обратный звонок прямо на этой странице - https://pvb.ua/uk/produktsiya/antimoskitnye-setki